bugün

Bıyıklarının ona ne kadar yakıştığını söyleyin.
Anlatmaktan çok dinlemeyi öğrenin, bizim yüzümüzden dertliler çünkü. ^^
türk kızıysa biraz zor iki lafa gireyim tanışalım dersin. bi bakmışsın kızın götü omuzlarına çıkmış ve yüzünde bu adam beni sikmek istiyo ifadesiyle sana bakar.
kokum yeter size bayanlar.
burnunu ısırmaktır.
osurmak
iyi veya kötü ama etki bırakacağı kesin.
Gizemli ve şaşırtıcı olmak.
bakış çok önemli. Ben Çelik mavisi bakışımı atıyorum, yüzde yüz çalışıyor yani.
öyle bir yol yok.

öyle insanlar var ki birbirlerinden neden etkilenmiş diye düşünür bulamazsınız. bana sorarsanız ne dediğini, sucağı, konuşacağını bilsin, belli değerlere sahip olsun yeter. gerisi teferruat.
Kendiniz olun.

Kendinizi farklı gösterip, size uygun olmayan kişilerle karşılaşmayın. Ne siz, üzülün, nede, karşınızda ki üzülsün.

Dürüstseniz, öyle davranın.

Yavuşaksanız, yine öyle davranın.

Her kör satıcısının, bir topal alıcısı olur.

Böylece kimse üzülmez.
bmw anahtarını görebileceği şekilde masaya koyun.
adam olun yeter.
Cüzdanından geçer, diye devam eder.
ilk önce karşınızdaki kadını tanıyın derim ben.

kimileri çiçek sever, kimileri para, kimileri tip, kimileri huy*, kimileride hepsini bir arada. kadının önceliği ne ona göre hareket edin bence.
Kaçamak bakışlardır. Kuzuyu tuzağınıza bu şekilde çekebilirsiniz.
görsel
Kadın nedir diye kendine sormak.
Kadın güç ister, güçlünün yanında olmak ister, Rahatı yaşamak ister.
Aynı kıyafetlerle, saç stiliyle, saatle bir adamın konuşması var bir de bunlara ek olarak x5, maseratti, ferrari, porsche anahtarını koyarak oturması.

Günümüzde her kadın az biraz para seviyor, fotoğraf çekip orda burda paylaşmayı seviyor.

Para kazandıkça siz kadınlara gitmiyorsunuz diyorsunuzki gel bu akşam bana başka hiçbir kelime kullanmıyorsunuz kadın sorgulamadan evinize geliyor.
Ben seni üzerim kırarım kötüyüm çok kalpler kırdım demek. Sonra kadınlar sizin içinizdeki iyi kalpli çocuksu erkeği dışarı çıkarıp üzerinize basıp ben yaptım zafer benim demek için yarışa gireceklerdir.
Gözünüze çirkince kızları kestirin ve onlarla çıkarak özgüveninizi arttırın yol yordam öğrenin bu konuda geliştirin kendinizi. Sonra terkedin biraz daha güzelini bulun. 3 4 adım da tam bir kurt olursunuz. Ancak bu dediklerimi yapmak biraz şerefsiz olmayı gerektir. Ben şahsen kimsenin gururuyla oynayamam.
Tumblr kadınıysa köprücük kemiği. Swh.
Maddi ve manevi her anlamda güçlü olmak gerekir.
insan gibi davranıp, önemsemek değer vermek yeterli. zor değil aq.
Sonuç açısından bakmak gerekirse bir erkek bir kadını neden etkilemek ister. Bunun sonucundan ne bekler bu kısım önemli. insan aşık olunca daha farklı oluyor. Aşk yoksa bakımını sağlamak kaydıyla birliktelik yaşanıyor.

Parası olan herkes bakımı sağlar ama herkes aşık olup bu aşkın büyümesini sağlayamaz.
hayatımda hazır formülleri kullanmak yerine formülü kendim çıkarmayı uygun buldum... hazır formülleri durgun şeylere yaparsınız... eğer kadınları etkilemek konusunda hazır formüller ararsanız, kadınlara hakaret etmiş olursunuz. erkeklerin kadınlara bakış açıları nasıl farklıysa kadınların da erkeklere bakış açısı farklıdır... belki bir elmanın yarısı olabilmek, bir elmanın iki yarısı olabilmek...bu da bana göre zorlamayla olmaz... neyseniz o sunuz... kendinizi olduğunuzdan farklı gösterdiğinizde sahtekar olursunuz ki, hiçbir insan, kadın demiyorum, sahtekarlardan hoşlanmaz...
Etkilenmesinden ziyade onların güvenini kazanın bence. Bir kadın sadakat ister, sevilmek ister, değer verilmesini ister. En korkunç şeyde başka kadındır. ikinizde sadakatli olun bakın ne güzel olacak her şey.