bugün

bu anı yaşarken öptüğüm kadının gözlerini görmeyi o kadar çok isterdim ki. gel ki görmeme gerek yok, o an gözlerini yumup da huzurun tattığından eminim.
fazla alaturka bir eylem gibi gözükse de asla ve asla modası geçmeyecek eylem.
ferhat güzel'in hilal cebeci'ye yapmak istediği şey. zamanında ünlüler çiftliği diye bir yarışma vardı. ferhat, hilal'i alnından öpmek için kovalıyordu çiftlikte.
o kadına değer verdiğini,bazı yörelerde ise alnından öpmek o kadını namusu olarak kabul görüğü anlamına gelen harekettir.
sen benimsin, kaderimsin vs vs. anlamında kullanılır. kızı alnından öpmeden başta söylediklerimi iletirseniz ateşli bir sevişmeye başlayabilirsiniz...
sevginin sıcaklığını hissettirdiği andır.
sırf bu yüzden topuklu ayakkabı sektörü türkiye'de kendini çok geliştirdi.
her kadına nasip olmayacak ve her kadının anlayamacağı, her erkeğinde cesaret edemeyeceği eylemdir.

(bkz: ben yaptım oldu)
(bkz: kendimden biliyorum)

Hanımlara edit: bazı yavşak hemcinslerim sevişme olayını hızlandırabilmek için yerli yersiz yapmaktadırlar, dikkatli olmalısınız aksi takdirde incinirsiniz.
bir erkeğin kadına verdiği en güzel en anlamlı öpücük, ayrıca güç,kuvvet,sahiplik ve huzurdur. çok güzeldir,çok başkadır...
"Ben, sende seksi sevmedim. Ben, sen de seni sevdim." gibi bir şey demek isteyen vücut dili eylemi. *
nası arabesk nasıl riya kokan bi davranıştır bu. bu arabesk klişeyi yiyip yelkenleri suya indiren kadın cinsine ne kazık atılsa yeridir.
(bkz: namusumsun)
nikah, düğün gibi cemiyetlerde dudaktan öpmek, frach kiss yapmak yüz kızartıcı geldiğinden icat edilmiş, his derecesi düşük, manevi anlamı var sayılan gereksiz yakınlaşma.
Seni o kadar çok seviyorum ki.
lümpenlik kokan harekettir.
kadın için huzur veren eylemdir, helede deli gibi seviyorsa. adamın dudakları alnına değerken gözlerini yumar ve o an hiç bitmesin ister. adam ise kadının kokusunu içine geçerek alnına öpücük bırakırken aslında ona karşı olan masum aşkını ortaya koyar.

aşk karşılıklı ve masum duygularla yaşandığında çok güzel şey.
görsel
Aidiyet hissi yaratır.
Öpseneniz lan.
Gerçekten ya. Öpüp helalimsin desenize
Yemiyor menuet yemiyor büzükleri. Bunlar anca yazar şekerim ahahaha.
Hahaha totoşlar işte hayatım.