bugün

Annesinden daha önce tokat yememiş olduğunu iddia etmektir.

Meh.
eğer tokadı yedikten sonra kadına tokat atmayıp sindirmişse erkektir. kadına el kalkmaz.
tokat yeme sebebine göre değişen dolanma halidir. ancak fiziksel şiddetin her hali kötüdür. bunun erkeği, kadını yoktur.
yeyip?arkadaş erkekliği öğrenmişsin de bi de türkçe öğrensen fena olmaz hani.
bir kadından tokat yediğinde erkekliğini kaybettiğini sanan kişinin düşüncesidir.

hadım edildiğinde cep telefonunu kaybettiğini de sanmaktadır.
erkekliğini kadınından yediği tokatla ayaklar altına alan erkeğimsi kişidir. zaten bu tip erkeğimsi şahsiyetler sadece çavuşu tokatlayabilir ki oda varsın olsun günde bir defa falandır. kuşlarıda ötmez, borularıda... bunlar yüzündendir ki erkeklikten zaman zaman nefret ederim. kendilerini ayaklar altına aldıkları gibi bizlerin adlarınıda lekelerler.

evet buradan çıkarılacak sonuç gitsin kızın ağzını burnunu kırsın değildir. ama kadınına elini kaldırmamasını öğretsindir. keza anlamadığım husus insanlar sevişmek dururken neden birbirlerine vururlar çözemedim. sevişin, sevişin ki kafanız rahatlasın, ne erkeğinizi, ne de çavuşunuzu tokatlayın...
bir kadın'dan, tokat yiyerek kadın olacağını düşünen, kişilerin abuk sabuk söylemleri.
ayrıca, annesini dövenlere polisler hiç iyi davranmaz.
erkekliğini penisinin boyu ve seks süresinden sonra kaslarında arayan kişi söylemidir. annesine bile el kaldırabileceğini utanmadan açık açık itiraf eden hastalıklı ruh haline sahip kişidir.
(bkz: ergenim ben yaa)
(bkz: haketmişsek yerik gardaaşş) *
o tokadı attıracak şeyleri yaparken erkekliğini sorgulaması gereken aciz kuldur.
tokadı hakettiğini kabul etmiş ve kendisinden fiziksel olarak zayıf olana şiddet uygulamamıştır. erkektir.
güncel Önemli Başlıklar