bugün

Eski sevgiliyi umursadigini gosterir.
Zalimcedir. O da insandır sonuçta ne kadar orrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrdu mensubu olsa da babası.
Anlamsızca yapılır pişman olunur.Tekrar engeller kaldırılır.
Eski sevgili konseyi diye bir şey varmış. Vay anasını.

iyi ki yurtlarda konuşulanları dışardakiler duymuyor.
sen engellememişsindir sen engellesen duramazsin.
Psikolojikdir.
Böyle ucuzluklarda bulunmadım umarım hiçbir zaman yapmam.
Mına bile koyarım gözünün yaşına bakmam...
Mümkündür.
Eski sevgili kişisine ince bir protesto ayarı çekmektir. yurtlarda ne ihtimaller üzerine konuşulup tartışılıyor bir bilseniz. 6 senelik Yurt hayatımda ne konseylere tanık oldum. Yurtlarda hanım hanıma oturulup konuşulduğundan tabular ortadan kalkar, özellikle lise yurtlarında. Üniversitede ser verip sır vermeyen tipler de olduğundan her şey netlik kazanmaz. Kimin sevgilisiyle ne sorunlar yaşadığına tam olarak vakıf olamazsınız yani. Lisede daha önceden de tanışıklığınız varsa o samimiyetin de üstüne eklendiyse geyikler de döner duvarlar da yıkılır. Eski sevgilisine kreatif küfürler edeni mi ararsınız, bana bu yapılır mı deyip içleneni mi ararsınız, ben şuna şunu yapayım da görsün gününü gibilerinden hırslanıp planlar yapanı mı ararsınız, her çeşit yol/yöntem ve kişilik modeliyle ile karşılaşabilirsiniz. Bunlar olan şeyler, biliyorum da konuşuyorum. Bu meseleler hakkında konuşulacağına bilime harcansaydı bu vakitler, şu an ben itü'de, diğeri boğaziçi'nde, öteki odtü'deydi. Teey tey. O üniversitelerde olsaydık da şimdi yurtlarda bu meseleleri konuşurken değil ders yoğunluklarımızdan bahsederken bulacaktık kendimizi.
yapacam bir günde ilk başta sevgilim olsun şaka uğraşmam ben o kadar öyle yaparsam hala kendini bir şey sanar.
Engelle engelle bitmeyen bir eski sevgilim vardı şükürler olsun ki abim ve iki delikanlı aralarında anlaştılar .
Amaç sevgilinin hiç bir şeyine rastlamamak veya görmemektir. Üçlü Kız grubu bunu destekler. Fakat eski sevgilinin her yaptığını engelleyen kişiye yetiştirmeyi boyunlarinin borcu bilirler.
1 hafta kadar düşündükten sonra yaptım. Sonra tekrar kaldırdım engelini. Şartlar el vermedi daha fazla engelli kalmasına. Nasıl sevdiysek çıkmaz sokağımız oldular.
Bugün ilk sinyallerini aldığım durum.
Eskiden ne yapıyordu acep bu insanlar? Yaygın iletişim yokken misal.
Ilginc.