bugün

hayatindan bir cok kiz gecmis bir erkek hangi kizi unutmaz. dokunmaya cesaret edemedigimi yoksa dokundugumu.
ilk dokunduğunu bence.
ilk alnından öptüğü kızı unutmaz.
Karısını unutmaz.
Borcu olan kızı unutmaz.
unutulmayacak kız yoktur.
sikemediği kızı.
Hayatını mahveden kızı unutmaz. Tüm değerleri sorgulatan kızı unutamaz.
Emek vererek aşık olduğu kadını unutmaz.
Kendisini terk eden kızı unutmaz, ilk kızı unutmaz, en güzelini unutmaz, kaybettiğini unutmaz...
bir soru. her kız unutulur bence. aynı şekilde her erkek de. aslında herkes ve her şey unutulur. mühim olan unutulanları hatırlamaktır der ve çeker giderim.
Siktir olup giderken geri döndüren kızı unutmaz.
sanırım bu başlığı okuduğu an aklına gelen ilk kızı unutmayacaktır.
anasına söven kızdır. Unutmayacağı kesin.
Bence en çok canını kim yaktiysa onu unutamaz.
Lisede hoşlandığım bir kız vardı yemyeşil gözleri vardı kıza karşı şuan hiçbirşey hissetmiyorum ama aradan geçen o kadar yıla rağmen hala arada adı aklıma gelmez ama gözlerini unutmam o yüzden bence yeşil gözü olan kız unutulmaz.
ben değilimdir bence. önce ölür biterler ayrılırlar ben ayrılmak istemeyince bırak yakamı ayrıldık kabullen artık derler. anlamış değilim
Onu terkedendir.
Konuyu uzatıp romantiklestirmeyin, kimle milli olduysan.
ilk aşkıdır. ah betül ahh.
kendisinde büyük yaralar açan kızı unutmaz.
Hayatının vermiş olduğu eziklikle bir kızla arkadaştan öteye konuşmaya cesaret edemeyen benim gibilerün bütün cesaretimi toplayıp konuştuğu kendi gibi kalbininde güzel olduğunu düşündüğü kızdır. sonuç konuşmaya başlamaya tenezzül bile etmedi 2 kez. 3. Ye umut diye bir şey kalmadı gizliden takipteyim hala ne yapalım. benim için o kadar önemli olay günlerce düşündüğüm hayallediğim konuşma onun için anlık bir güldürücü sıradan olay ne adalet.
(bkz: Akrep Burcu kadını)
geniş bir portföy'de sadece bir tanesi unutulamaz olmuştur. güldüğünde gecem aydınlanıyordu. sevgi ile uğurladım. sevgi'yi bulmuştur umarım.
Kesinlikle onu süründüren kızdır. Çünkü kolay insanı elde ettikten sonra kimse hatırlamaz.