bugün

Ağzına sıçan kızı unutmaz. Onun dışında ağzıyla kuş tutanı Bile unutur. Bu sadece erkek için kız için de geçerli bir durum.
bu kadar sevilebilir mi bir insan? bu kadar özlenebilir mi? insan kendini ne kadar aşabilir ve ne kadar yaşayabilir bir insanı..

ancak bu kadar.

benim sevdiğim, benim özlediğim, benim istediğim, benim yaşadığım kadar..
başka birine aşık olduğu halde senle takılan kızı asla unutamazsın dostum.
unutamayacağım yokta unutmak istemeyeceğim var.

hayat unutturmasın.
Her erkeğin böyle bir vakası vardır. Benim için gerçekten sevdiğini bildiğim bir kız vardı mesela. Yarası bizdedir, kabuk bağlasa da izi kalır.
gerekli donanıma sahipse hepsini unutabilir. unutulamayacak kız yoktur uyutulamayacak kız vardır.
ilk aşık olan kızdır.

ilkler unutulmaz. Hala yaşar maalesef ...
Buna içimden gelen, aklıma düşen ilk cevabı veriyorum; ne derseniz diyin hepsini birden tek seferde ağzına alan kızı unutamıyorum.
Gerçekten sevdiği kızdır.
birlikteyken bir hatunu hayatının merkezi yaptıysan ve o anda çekip gittiyse siddin sene unutamazsın aga.

her bokta hatırlar; tekeli zengin edersin.
kavusamadigi kizdir.
bana borcu olan kizi ben unutmazdim.
bir erkek ''kadınlar üst üste, erkekler yan yana gömer aşklarını'' demişti..
ilkleri yaşadığını unutamaz. Hele 10.sınıftan 12.sınıfa kadar sevgili olup, üniversite başlayınca başka şehire gittiğinde senden soğudum diyip ayrılıp, ayrıldıktan 1 hafta sonra başkasıyla çıktığını öğrenince, hele ki bu senin ilk sevgilin, ilk göz ağrınsa, hiçbir şey hissetmesen dahi unutmuyor insan. O bakışlar hala aklına geliyor. Unutmuyor insan.
ilk aşkım dediğin
ilk terk eden
ilk öpüştüğün
ilk birlikte olduğun
ilk gelecek düşündüğün
ilk fedakarlık yaptığın
ilk uğrana ağladın kızı

bunların hepsinin farklı biri olup hepsini unutmak istemezdim. hiç değilse kalbim bir çok kişiye ait olurdu.

Lakin bunların hepsi tek bir kız olunca sikseler unutamıyorsun.
Her mana da ilkleri yaşatırsa partnerine, unutulmaz.
Severek ayrıldığı kızdır. Kız da severek ayrıldıysa ( sevenleri ayırdılarsa ) ozaman ömür boyu ikiside birbirlerini unutamazlar bir gölge gibi peşlerinden gelecek bir kusur gibi ondan kurtulamayacaklardır.
ilk kazık yediği kızdır. asla unutmaz.
içine sindirdiği, her fırsatta ona doğru koştuğu kız.
ilk aşk ve terk eden kız.
Hüzün kokan kadınları unutamaz bir erkek.
en çok kalbini kırdığı kadınları unutamaz bir erkek.
Ya yuzunden
Ya gozunden
Yada g.tunden.
Unutulmazz.
henüz küçük yaşlardan itibaren bilinçaltına yerleşmiş olan kızdır.
Ağzına sıçan kızdır.