bugün

fiziksel görünüş, para ve zaman anahtar kelimeleriyle doğrudan alakalı durum.
Kesin olacak diye birşey yok ben kendi adıma anladimki böyle daha rahat kafamda bir sıkıntı yok ama bazen yalnız hissetidigin oluyor o zamanda dostlarım veya arkadaşlarım sayesinde yalnız olmadığımı anlıyorum ama tabi ilerleyen zamanlarda kafa utulemeyen normal biri karşıma çıkarsa neden olmasın ama şuanda ben istemediğim için yok yoksa buluruz yani milyonlarca insan var ülkede bazı erkeklerin sevgilisinin olmamasının sebebi ise kendine guvesizlik veya abazalik tan ölen erkek tipi olduğu için kızlar bakmıyor. NE bilem yani herkesin kendi kişisel tercihi iyi geceler.
1- çirkindir
2- fakirdir
3- şişmandır
4- asosyaldir
5- pipisi kalkmıyordur
6- kızlardan çekiniyordur
7- maldır
8- sevişmediği için tadını bilmiyordur
9- acilen ölmen gerek.

aynen coni.
ya sevmediğinden olmaz ya da sevilmediğinden .
cevabı "herkesin sevgilisi olmak zorunda değil" olan sorudur.
bir yıldan fazla oldu sanırım yalnızlığı seçeli.

ikili ilişkiler her zaman gereksiz stres getiriyor insanın hayatına.
bunu fark ettiğimden beri insanlardan olabildiğince uzak duruyorum.
arkadaşlarım tabi ki var ama kadınlar biraz sorun çıkarmaya başladı son zamanlarda.
umarım anlatabilmişimdir.
Çok yakışıklı bir kanka sı vardır çevresinde ki tüm kızlar kanka sına aşık oluyordur.
Yok, işte amk. Sevgilim olması için hiçbir zaman ekstra bir çabam olmadı, olmaz. içine kapanık biri değilim, asosyal hiç değilim. Kendime ait bir düzenim ve hayatım var. Bu düzen ve hayatın akışı içerisinde, beni değiştirmeye çalışmadan benimle bir bütün olmayı yeğleyecek bir kadın ne yazık ki karşıma çıkmadı, bir çoğu ne yazık ki narsist, bencil, dış görünüşlerinin esiri olmuş insanlar, etrafında bu görünüşün, büyünün etkisinde, bir sürü aptal sırada bekliyor zaten. Bana sıra gelmiyor, gelmesin de.
bekar olduğu için.
evlendiğinde gerçek sevgilisi olur.
yalnızlığa daha alışıktır. insan ilişkilerinde dışa dönük ya da vefalı değildir.
ya da sevgili bulacak fırsat eline geçmiyordur, bulamamıştır.
sözüm meclisten dışarı. çünkü çoğunuz sinsi, plancı ve götsünüz.

bir kadın hisleri neticesinde hareket eder, bazen fazla düşünmeden hislerinin etkisine fazla kapılabilir. x ile bir şeye başladık ama y ile de aramızda elektrik var demek "x ile bir geleceğim olacağına inanıyorum, onu çocuklarımın babası olarak görebiliyorum ve bu özelliği hoşuma gidiyor ancak y'nin bana çarpan bakışları da kalbimi çarptırıyor." demektir. kadınlar sandığınızın aksine sinsi değildir, plan yapmaz, yalnızca duygularıyla hareket eder.

ancak erkekler ne yazık ki öyle değiller.

sinsiler, plancılar ve götler: erkekler hem ilişkide hem de evlilikte daha çok aldatıyor. üstelik bunu kendine hak görüyor, sadece seks ise aldatmak değil diyor. bir yere gittiğinde ilk yaptığı şey alyansını çıkartmak olan pek çok erkek gördü bu gözler. kadınları kandırmaktan büyük bir zevk duyuyorlar. genç yaşlardan itibaren sırf kadınları yatağa atmak için türlü numaralar peşinde koşuyorlar. bin türlü yalan söylüyorlar. çoğu zaman kadınların güvenini kazanıp sonra da ya umursamıyor, ya görüşmeyi kesiyor, ya da yarı yolda bırakıyorlar. ilişki içerisinde kadınların üzerinde etki oluşturmak için pek çok yönteme başvuruyorlar.
Çünkü ondan korkuyorlar.
Dişi bir birey olarak kesinlikle katıldığım düşünce. Kimse boşuna inkar etmesin yanı başımızda okulumuzda her yerde var bu tiplerden. Aynı şekilde bide bunların erkek versiyonu da var. Ama asıl mesele bence bahsettiğimiz kişiyle diğerlerini ayırabilmek. Birçok kadın veya erkek böyle yapıyor olabilir ama hepsine birden güvenmemeyi yanlış buluyorum kendimce. Neticede hepimiz insanız ve birilerine güvenme ihtiyacı duyuyoruz.

Ve son olarak maymun iştahlı erkekten orospu ruhlu kadından uzak durun.
Artık kapris, yapmacıklık, dalavere ve saçma sapan triplerden bıkmıştır kafasını dinlemek istiyordur.
oğlum siz nasıl bir hayt yaşıyonuz lan?
sevgili denilen şeyle yaşanan anlık mutlulukların onun yaşattığı ansız mutluluklara oranını fark etmiştir. birbirimizi kandırmayalım. bir iki hoş sohbet, güleryüz, gezmece, takılmaca, sevişmece gibi belirli mutluluk istasyonları dışında hep bir mutsuzluk sebebi vardır. kıskanmak, güvensizlik, ilgisizlik gibi çeşitli kalıplara konulan temeli mutsuzluk olan garip bir hal. hiç olmasın demiyorum. deneyin, tarafınızı seçin.
Ben aşık olmadigim hic bir kızla sevgili olmam. Bekliyoruz bakalım kim çıkacak karşımıza diye.

Not : önüne gelenle sevgili olup sonra da ayrılana erkeğin orospusu denir zaten.
Bir çok nedeni olabilir ama kızların şu ilk adım mevzusu çok büyük etken,öyle her erkek kızların peşinde pervane olmaz. bu yüzden sevgilisi de olamıyor malesef. kızlar istiyo ki erkekler onlar için çabalasın ben kafama uygun olanı seçeyim hıhı tamam canım görürsem söylerim.
Çünkü olmak zorunda değil.
(bkz: ilk adımı hiç atmayıp yalnız ölmek)
görsel
gercek aşkı arıyordur ve henüz bulamamıştır. Erkeğin fahişesi olmak istememiştir..
Benim gibi on senelik evlidir.
En iyi zamani bekliyordur cesareti varsa tabi ki.
Ucu çok açık bi soru.Cevabı çok say say bitmez.
insanların genelinde bulunan samimiyetsizlik, menfaatçilik nedeniyle, doğru insanı bekliyordur.Belki de doğru insan gelmeyecektir, ancak yine de beklemeye değer.