bugün

bir erkeğin neden sevgilisi olmaz

sözüm meclisten dışarı. çünkü çoğunuz sinsi, plancı ve götsünüz.

bir kadın hisleri neticesinde hareket eder, bazen fazla düşünmeden hislerinin etkisine fazla kapılabilir. x ile bir şeye başladık ama y ile de aramızda elektrik var demek "x ile bir geleceğim olacağına inanıyorum, onu çocuklarımın babası olarak görebiliyorum ve bu özelliği hoşuma gidiyor ancak y'nin bana çarpan bakışları da kalbimi çarptırıyor." demektir. kadınlar sandığınızın aksine sinsi değildir, plan yapmaz, yalnızca duygularıyla hareket eder.

ancak erkekler ne yazık ki öyle değiller.

sinsiler, plancılar ve götler: erkekler hem ilişkide hem de evlilikte daha çok aldatıyor. üstelik bunu kendine hak görüyor, sadece seks ise aldatmak değil diyor. bir yere gittiğinde ilk yaptığı şey alyansını çıkartmak olan pek çok erkek gördü bu gözler. kadınları kandırmaktan büyük bir zevk duyuyorlar. genç yaşlardan itibaren sırf kadınları yatağa atmak için türlü numaralar peşinde koşuyorlar. bin türlü yalan söylüyorlar. çoğu zaman kadınların güvenini kazanıp sonra da ya umursamıyor, ya görüşmeyi kesiyor, ya da yarı yolda bırakıyorlar. ilişki içerisinde kadınların üzerinde etki oluşturmak için pek çok yönteme başvuruyorlar.