bugün

bu devire göre hesap edecek olursak, ki olmalıyız kesinlikle uzun penis ve yalnız yaşadığı bir evi olmasıdır. ondan sonra gelsin kızlar gitsin fuck buddyler. biliyoruz da konuşuyoruz ağabeycim.
her şeyin değerini artırdığı gibi paradır. aşk meşk gerçekten yalan eğer gerçek olsaydı aşık olduğum kız benı terk etmezdi ıkımızde okul mokul okumaz takılırdık. bu arada kız tıp ben muhendıslık okuyorum 1-2 bin liraya terk etti.
edit: bu arada reklamımıda yapayım her türlü yemek yaparım imambayıldısından şaraplı fırın yemeklerıne kadar kıro tipsiz göbekli bir şeyde değilim hala anlamıyorum biraz götüm kalkıkmış gibi olucak ama ulan benden iyisini nerede bulucaksın hem köpek gibi seviyomda.
Kibar ve Centilmen olun, diksiyonu düzeltin, kılık kıyafetinize özen gösterin.

Parayı pulu arabayı kafaya takmayın. Sadece bu yukarıdaki özelliklerle fena değer kazanır, mala vurabilirsiniz. Kolay gelsin.
kesinlikle paradır. çıkarcılar dünyasında yaşıyorken bunu göz ardı etmek saflık olur.
Zippo konusunda istemeyerek hak verdiğim şeylerdir.

Türk kezbanlarını tavlamak için zippo kullanmak tamamen zippo'ya hakarettir. Yazık.
Güvenilir olması. Her şeyi s. Et bir erkeğe güvenebileceğini biliyorsan o erkek vazgeçilmezdir bence.
bana göre "düşünce yapısıdır" sonra hayalleridir.

maddi hiç bir şey, bir insanın değerini arttırmaya yetmez.
şunu yaparız bunu yaparız diye 10 tane şey söyleyip anca 1-2 tanesini yapmak erkeğin değerini bitirir

ama 1-2 tane şey söyleyip 10 tane şey yaparsa o erkek cok değerli olur.
sosyal statü ve saygınlık bunlardandır.
böyle marka ya da madde taraflı yazılar görünce üzülüyorum.
kalite erkeğin değerini arttıran göz sonra sözdür. gözü etrafa değil yanındakilere bakmalı, sözü bedeni değil ruhu okşamalı.
1. sevgi
2. ilgi
3. güler yüz
4. huzur veren sözler
5. onun arkamda olduğunu bilmenin verdiği güven
6. elimi tuttuğu zaman bu dünyadaki en güçlü erkek gibi hissettirmesi.

şimdi diyeceksiniz 'yok artık para istemiyor musun'
valla istemiyorum. kendi yağımızda kavrulalım. kimseye muhtaç olmayalım yeter.
öncelikle insan olması. çevresindeki insanlara, hayvanlara saygılı olması. iyi kalpli düşünceli ve sevecen olması. oohooo ben kime konuşuyorum ki kızlar yine afedersin (bkz: piç erkekler) in peşinde.
Cinsellik ve futbol harici herşey okuduğu her kitap öğrendiği herdil işindeki yükselişi kalitesini arttırması vb. Hepsi arttırır ama ilk ikisi taban yapar ki yapıyor.
Adam olması= para ile daha rahat gerçekleşebilecek olaydır, paran vardır öyle bir yerde öyle bir jest yaparsın ki, addddaammmsınnnnn!! Derler, bunu kız arkadaşın bile der!

Güven vermesi= paran varsa güven verirsin amk araban olur evin olur, hatunu öyle yerlere götürürsün ki iten koptuktan uzak... En ufak sıkıntısı çözülür, dert görmeyince hatun senle iken, güven telkin edersin nasıl birlikte yaşarız, isteklerimi yerine getirir mi? Bu gibi dertleri olmazsa hatunun, al sana güven veren adam işte...
Saygınlık= para bebeğim para, eğer bir Hint fakiri, bir Gandhi, ne bileyim Zaman'ın en iyi cerrahlarından biri iken alkol batağına sürüklenmiş ve herşeyini kaybetmiş bir Cüneyt Arkın değilseniz kimse size parasız saygınlık vermez... Paranız varsa insanların konuşmaları, gülüşü, duruşu, size karşı tutumu olumlu yönde eşşşekkkk gibi de değişir!!! Bey olursunuz, efendim olursunuz, emredersinizler... Ee daha ne olsun? Işte bunlar hep saygınlık. Girdiğiniz mekanda efendim xxxxx bey , Hoşgeldiniz buyrun masanız! Yada zxxxx bey için sipariş edilen el Yapımı kol saatini getir kızım acele acele ... Bak hep saygınlık...

Kılık kıyafete Özen gösterin= e para amk para, waikikiden, collezziondan ottan boktan aldığınız Şeyler hele benim gibi bi adamsanız kılık Kıyafet için özenli bu herif dedirtmez, ha bir Murat boz değilseniz ... O gömleğe 150 o ayakkabıya 250 o siktiğimin pantolonuna 200 ceketine 400 verilecek amk saatin dandik olursa bir erkeği ele veren tek aksesuarı da mahvetmiş olursun yapmayacaksın o saat saatler Alınacak e neyle?? Para amk para...
Ya liste uzun da mobilden ve yürrüyorken yazılmıyor işte...
Herşeyin başı sağlık elbette ama iş karı kız olayı ve erkeği değerli kılan şeylere gelince para işte.
Lan baba olsan çocuğa hediye aldın diye sana daha bi sıkı sarılıyor bu anasını siktiğimin yerinde bebe...

Neyse şimdi sözlüğün ÇOĞU ergen ama bu anlattıklarımı anlarlar bi on sene sora, aa haklıymış lan adam derler ellam...
sadakat , güven ,koruyuculuk
Bilgisi,genel kulturu,yillanmis olmasi.
şefkat gösterebilme yetisi. sokaktaki bir kediyi severken gülümsemesinden tutun, gözleriniz dolu dolu üzgün bir suratla baktığınızda gözlerinizden öpmesine kadar genişleyebilir bu şefkatin tarifi. bence italyan kravattan sonra bir erkeğe en çok yakışan şey şefkat.
+3 cm dir.
sozlukte yazması. Ne zaman bi yazar gorsem oo panpa derim.
Lan niye kimse yazmamış amk!

Yarak afedersin idir.
yanındaki kadındır.
Tabii ki de parasının olmasıdır. "Ya öyle değil o..." dediğinizi hayal eder gibiyim. Ama sorarım size parası olmadan nasıl özgüveni olacak bu adamın? Nasıl kızı alıp bişiler ısmarlıcak? Hala ailesiyle yaşarken nasıl gecelere kadar takılacak. Ulan 11'de otobüs bitiyor lan otobüs!

Kızlar biliyorum şimdi hepiniz "ya canım zengin olmasa da olur" falan diceksiniz. Ama tarz giyinen adamları görünce dibiniz düşecek. Nasıl olacak soruyorum size kiminle çıkacak bu insanlar! 35'ine gelince görücü usulu yapıp para getirmiyor diye dırdır yapan eşlere sahip olurlar artık, sonra da niye ataerkiliz. Beyin nasıl göçmesin sorarım size
Cüzdanıdır efendim.
ilgi göstermesi kıza mal gibi davranmaması.
Sevgilisinin olması veya kızlarla içli dışlı olması.