bugün

kimse kimseyi karşılıksız sevmez.
dağılabiliriz. geçeceğiz bu ayakları...
hadi canım ordan.öyle bişey olması imkansız.
yiyorsa evlen o erkekle diye sormazlar mı adama.
platonik sevgidir. yoksa ne amk her ay adamdan aidat mı isteyecek seviyorum diye.
Bendim bu bir kaç yıl boyunca. Var. Ve allah sayısını arttırmasın. Amin.
(bkz: Bir karşılığı erkeksiz seven kız)
(bkz: tovbeler olsun)
Dünyanın en değerli en şeker kızlarından biridir.
her iki türlüsünü de bulamayan bir kişi tarafından ayırt edilmeyen seçenektir.
acı çekecek kızdır. Bu durumda olan genelde erkekdir ama nadirde olsa bayanlarda mevcuttur.

Kim daha çok severse sikilir bu devirde. Seven sikilir, siken sevilir. Onun için sevgi karşılıklı olmalı ne kız ne erkek daha fazla sevmeli. Yoksa diğerinin götü kalkıyor tecrübeyle sabittir.
Yakında Kahraman Tazeoğluna bağlayacak olan kızdır.
aşkını para için sevmeyen, bedavaya seven, adam gibi kızdır. kız değil adete bir melaikedir.
yarramı yesin kızıdır.yoktur.varsa saygılarımı sunarım.
ya napsın sokuk? siki mi var size soksun? ne alabilcek ki ne karşılık istesin. doğa gereği vermeye mahkum. siki yok ki istesin.
Ağzının payını almış kızdır.
Salak yemin ediyorum gerizekali.
Bak valla aptaldır bu. Heba eder kendini. Gençliğine yazık eder.
-alışverişe gidelim miii aşqııısıı
diyen kazanıyo bu zamanda. kızlar ayık olun. Aşık olun olmayın demiyorum da becerebiliyorsanız bunuda yapın. Yok beceremiyorsanız vay sizin halinize.
karşılığı olan bir çek almıştır erkekten.
terkedilmeye mahkumdur.orospu olucan ki baş tacı edilesin.
Yalan önermedir . Her kız eninde sonunda karşılık olarak bir şey ister. ilişki uzadıkça bu dahada belirginleşir .Eger ortada bi ilişki varsa tabisi . Yada varsa banada ayırın lan !
sadece "sevmiş" olan bir kadındır aslında bahsi geçen. kadın, gerçekten sevdiği zaman bunun bir karşılığı olduğuna inanmaz asla. belki sevilmek biraz ve biraz da şımartılmak zaman zaman. kaldı ki buna da "karşılık" demek biraz insafsızca geliyor kulağa...
erkeği sevmenin karşılığında alacağı şeyi bilmeyen kızdır.* *
kendi aptallığına doymayacak kızdır.

bir de onu bunu istemez, öyle sever karşılıksız karşılıksız diyen, duygu sömürüsüne vuranlar var. hay allahım, karşılıksız sevmek yoktur. içten içe karşılığını beklemek vardır.
beni hiç sevmesin, ama ben onu seveyim diyen bir kız gördünüz mü hiç, yada insan?
saçmalamayın allah aşkına. burada maddi karşılığı düşünen kişiler zaten ayrı alem. öyle düşünüyorsan bence de sen karşılıksız sev.
en kötü ihtimalle yatakta defalarca orgazm olmak gibi bir karışılık bekliyodur. ama 31 bağımlısı gençlerimizden böyle bi kahraman çıkamayacağı için üzülecek olan kızdır.