bugün

karşılıksız seven değil, sevgisinin karşılığını sabırla bekleyen kızdır bu,aferindir.
Sonunda uzulecek kizdir.
Eğer ki sevgisine bile karşılık alamıyorsa, tek taraflı Platonik aşk yaşayan kızdır.
sadece bekler.
helal olsundur. o sabrı herkes gösteremez. o nasıl bitmez ve karşılıksız bir sevgidir.
evlenilecek kızdır. bulunduğunda kaçırmamak gerekir.
Sonunda üzülen olacaktır.
sevmek karşılıklı değildir olmamalıdır sevginin güzelliği de bundan değil midir? bir karşılık beklediğin an üzülürsün günlerce bitip tükenmeyen kalp acısı dediğimiz her şeyden beter bir acı yaşarsın. o yüzden karşılık istemeyeceksin hiç bir şeyden bunu başarabildiğimiz an mutlu oluruz zaten.
(bkz: ne çektin be)
Tek beklediği şey, sevgisine alacağı karşılıktır.
Ve Benim sevgilimdir kendisi.
Üç beş yıl sonra da eşim olacaktır.
Bana sabretmesi zaten herşeyi anlatıyor.
Uğruna can falan veren olmayacak kızdır. Hep üzülecektir. Çünkü dünya sevenin biplendiği, bipleyenin sevildiği bir yer.
Terbiye koktu buralar.
erkeğin sikinde olmayan kızdır. "bana ek kart çıkarsana aşkooommm" diyen sürtükleri tercih ediyorlarsa demek ki.
bu erkeği ömür boyu unutamayacak ama ona da asla kavuşamayacak olan kızdır.
yoktur. varsa götümü veririm lan.
nadir kelimesi ancak bu tarz bir başlığı cevaben şekillendirilecek bir cümleye yakışır.
yıpranacak, değer görmeyecek ve sevdiği tarafından sevilmeyecek kızdır.
başına gelecek g.tüne girecek vardır.
nedense herkesin yok evlenilecek kız ya da kaybedilmeyecek kız olarak nitelendirdiği,ama karşılıksız sevdiği erkek tarafından çokta umurunda olunmayan, yani sevilmeyen kızdır...
çok acı çekecektir...çok.
erkek tarafından sevgisi kullanılabilecek kızdır. ancak erkekte o derece seviyorsa mutlu bir evlilik olması içten değildir.
bir erkeği karşılıksız seviyor olması bu arada başkalarını karşılıklı sevmesine engel olmayacak kızdır. Arada takılıyordur başkalarıyla dert etmeyin.
vardir. benimdir. salagim okey ama bir seyler beklemeyi biraktiktan sonra aci cekme olayini da asmis bulundum. muhtemelen haberi yok o yuzden sorun da yok.
Bütün sevgiler karşılıksız güzeldir zaten. Kız erkek farkeder mi?
o kız birgün fethedilecektir. o kızı fetheden erkek ne mübarek erkektir.
erkekten maddi manevi karşılık beklemeyen kızdır. büyük ihtimalle bu bir hevestir. oysa dünya üzerindeki her kız ilgi ister.
ayakları öpülesi kızdır.