bugün

bir erkeğe edilebilecek en güzel iltifattir. Mesela gulusun, bakisin çok hos, olabilir.
vay amınaki, ulan böyle bir konunun başlığı bile yokmuş, yıl 2016 adam başlığı açtı.

sonra erkekler odun, am göt istiyor, kaba, davar...

utanın lan karılar.

tanım: "sana vereceğim" dese kafi benim için.
Bilemedim ki şimdi.
Sana güveniyorum.

Başka hiçbir şey değil.
Sen benim bütün enlerimsin.
Üstüne tanımam.
Şaşı gozlerime deniz gözlüm der kurban olduğum.
Benim için iyi ki varsın. Ya da ne bileyim senin yanında kendimi çok güvende hissediyorum tarzı şeyleri seviyorum. Sözle edilenden çok hareketlerle gösterilenler daha güzel. Ne bileyim bir şeyden çekindiğinde sana doğru yanaşması seni sinirliyken sakinleştirmesi böyle arada bir sana böyle çipil çipil bakarken yakalamak tarzı.
Kadınlarımızın iltifattan bi haber olduğunu gösteren başlık. 2016 yılında açıldı ulan şu başlık. Sonra Türk erkekleri öküz. Arada bi aynaya bakıyorsunuz ya ha işte orada bi alıcı gözüyle bakın kendinize.
sevişme anında ; köppeeeek !
Adamsın.
Bıdış gözlerini yerim.
bazı kadınların iltifat ettiği gerçekdir iltifat ederler.
hayatımda verdiğim en doğru kararsın adam!
(bkz: baba)
Sssttt aloooo.
Bence öküz eğer bi kız bi erkeğe gülerek öküz diyosa kız onda demektir yani daha ne istiyon koçum.
ağzına sıçarım o kızı engellemezsen demişti bana.kıskandı zaar. iltifat gibi gelirdi o dönem bu laflar bana.
Sana guveniyorum un ustune tanimam.
Sen hayatimin anlamisin.
Eski sevgilim aşırı milliyetçi olduğundan cengizhanımı seviyodu ilginç biraz.
erkeğim demesi yeterli.
Dün seni düşünerek, mastürbasyon yaptım.
mustafa kemal atatürk'ün askerisin.
kesinlikle kasları değildir. kaslarına karşı yaptığınız övgüyü nirvanalaştıran erkekten zaten uzak durulmalıdır. zira o erkeğin bu dünyada başarı olarak görebildiği tek etken bicepsleridir. kendini yetiştirmiş, fikir sahibi, başarı sahibi her erkeğe yapılabilecek en güzel iltifat ruhunu okşamaktan geçer. hatun kişisinin ona karşı söyleyeceği en ufak iltifat bile yeterli olacaktır.

velhasıl; çok da şey yapmamak lazım.
iyi ki varsın, iyi ki hayatıma girmişsin.