bugün

yoktur.
Bugüne kadar seviştiğim kızlardan çok farklısın aşkım. Gerçekten harika domalıyorsun. Bayılıyorum sana.
sana çiçek aldım cuuuk tatlı.
121.

Seni doya doyura sikerim. Şehvet sarhoşu yaparım.

Ent.
ali şeriati’nin eşi için söylediği “allah seni bana vererek bugüne kadar vermediği her şeyi telafi etmiştir.” cümlesinden daha iyisini duymadım. Bilmiyorum, değeri bilindi mi…
Oğlumdan duyduğum herşey çok güzel, gerisi hikaye .
"ben nafaka ödemek istiyorum."
evet.
amın çok dar.
yine kadından çok erkeklerin entry girdiği başlık.

işte sözlüğün özeti.
kıııız, bi deri bi kemik olmuşsun maşallah !
"iyi ki benim annemsin."

Bunun üzerinde duymadım.
Kadınların ne kadar aptal olduğunun canlı kanıtısın ya kusura bakma.
-o kadar guzel, o kadar estetik sigara iciyorsun ki. insan sigara icerken seni seyretmeye doyamıyor. kendine has bir tarzın var.

su hayatta beni en cok erkek kankalarım seviyor valla. ihih. kıskanclık yok. sevgi, ilgi, hep destek tam destek. sadece ozel hayatıma giren hicbir erkegi bana yakısıtıramıyorlar, tursumu kuracaklar sanırım.;)
Erkekler canları istediğinde çok güzel sözler söyleyebiliyorlar ama asıl mesele samimiyetleri ve sözlerinin davranışlarına yansıması.
Fitness çalışan, ağırlık kaldıran, boyu normalden uzun, yakışıklı ve karizmatik kişiler söylediğinde etkileyen ve anlam kazanan sözdür. Zaten bu özelliklere sahip değilsen, karşındaki kadının gözlerinin içine coşku ve aşkla bakıp paul eluard şiirleri okusan bile faydası olmaz.
abi bu kız seni mi kesiyor, bana mı öyle geldi?
yok abi, bariz radara almış, ohhhha m.k...
Şimdi güzel söz bunun neresinde?
iltifat degil de cok anlamli bir soz.
ben galatasaray lisesi mezunuyum.
biz bizim donemde 150 kisiydik. 30-40 kiz, 110 erkek.

bir kankamin sozu:
-cok basarili bir devre degiliz, uc arkadasimizi intiharla kaybettik, onlari kurtaramadik.

o yuzden siz hep incelikli davranin insanlara olur mu?
cok hassas bir noktalari oluyor hep. oraya dokunmayin.
imam hatipler kapatılsın.
seni seviyorum.
"Hesabı ödedim ben."
"Kredi kartımı kullanabilirsin."

canını yirim ya ^^

tamam bu şakaydı.**
Ben balım diyordum bir boka yaramadı nasıl hitap ederseniz edin sonunda gidiyorlar.
iyi bir maaşım var. (!)
Tamam canım. Bunu dediğinizde hayat kolaylaşıyor. Düşünmeyin, sorgulamayın, tamam deyin...
Zaman makinesini icat etseydim ilk olarak seninle daha erken tanışabilmek için kullanırdım.