bugün

fenerbahçeli olmasıdır.
cinsel bir birliktelikten sonra arayip sormasidir.
Vajina genişliği dünya sıralamasının zirvesinde olan göt göbek rekortmeni türk kızlarının istediği özellikler.

Ses tonu olsun gamze olsun masumiyet....A bide zengin olsun... .Lan tamam olsun olsun da.Senin şu sik kadar boyunla bi yere sığmayan götünü ne yapıcaz onu bilemiyorum.
Ses tonu.

Düzgün sportif fiziki Yapısı.

Gülüşü. (bu çok önemli)

Ağır başlılığını koruyabilmesi.

Bir de mardinli olması. Ehe eho.
Gamze ve sarışın olması yeterli.
hiç bir kızın temiz ahlak yazmadığı halde düzgün erkek kalmadı cümlelerinin de hep kadınlardan çıkması şaşırtıyor.
görsel

(bkz: cesaret)
(bkz: sadakat)

görsel
(bkz: karizma)

görsel
(bkz: ay götüm)
zekası!
görsel

çok şey istemiyorum..
Sizdeki libido. Dus alin gecer.
Mahlasinin fukeet olmamasi.
Espri yeteneği.
Perfume Thé story öf a murderer filmini izleyenler bilir ki koku alma duyusu.
Zeka, ah çok çekici.
tapınmak haşa.ama su özellikler sevilebilir
1.92 boy
uzun saç
hafif sakal
dini bütün, 5 vakit namaz kılan
içkisi,sigarası,kumarı,çapkınlığı olmayan bakir erkek.
bkz. mad dervish.
zeka demiş bazıları. ulan zekileri de beğenmiyorsunuz. sonra gidip fiziğe, paraya, boya bakıyorsunuz. zeki olunca bir bok olmuyor beyler. para olacak, sabah akşam spor, kas kasacaksın hiçbir bok yapmayacaksın başka anca o zaman. zeka meka bahane
Uzun boylu ve sakallı bir erkeğin masumiyetidir.
sırf bir kaç kadın zıpalatıcam diye,vücudunun şeklini bozan erkeklere tapmayında.
çünkü sırf erkek dikkati çekmeye çalılşan kadınlara tapmıyoz.
Fiziksel olarak şunların hepsini bulunduran bir erkeğin cirkin olma ihitmali yok kanımca.
min 180 boy, geniş omuzlar, buğday ten, güzel dişler, kalın ve al dudaklar, gür kahverengi saclar, bebeksi bir ten ve elbette fit bir vucut. Yeap!.
Fiziksel özellikleri bir kenara bırakacak olursak erkek dediğin eli açık olmalı.
Gülüş önemlidir.
Kulak memesi. Çok önemlidir.
merhamet merhamet merhamet.