bugün

ille de nick xd.
(img:#1106450)
Adamlık?
farklı olduğumu biliyordum.

zira gecmis entrylerde bulunan hicbir özellik beni anlatmıyor. niye yalniz olduğuma şaşmalı...
Erkek ve tapılası özellikler mi!.

Hayal kurma beybisi, yok öyle bir şey..
put. Koyması yani.
Empati yetenegi. Dolayisiyla anlayis.
Kadina saygisi ve dinleyebilme yetisidir.
Bay doğru sana tapmamı bekleme. Sevdim mi çok severim hem de delicesine severim dünyayı görmez gözüm. Ama sevme konusunda ilk sıra senin değil. Senden önce Rabbim sonra annem, babam var. Onlardan sonra gelmeyi kabul edersen severiz birbirimizi.
özgüveni yüksek erkektir, kadınlar yakışıklı ve pısırık erkek yerine çirkin ama kendinden emin erkeği yeğlerler.
Merhamet,
Mütevazilik,
Kendini bilmesi,
Bi de boy olursa çok sevinirim *
görsel
yalansız olmasıdır.
https://www.youtube.com/watch?v=gOTz9HRphfg benden başlığa yazan kadın sözlükdaşlara gelsin.
adnan oktar'da bulunan ve henüz çözemediğim özelliklerdir.
iyi bir baba ve iyi bir eş olabilmesi der susarım.
çok fazla içki ve sigara içmesi, biraz şişkin kol kasları ve hafif kavruk bir ten.

edit: ahaha ya sönük sivri sinek peynir renkli sözlük erkekleri(!) kızgın.
Kokusu.

Özledikçe burnum beynime yanlış algılar yolluyor sanırım.
Her yer o kokuyor.
"Badboy" olayı yoksa o erkeğin ayartması zordur. Eğer kötü ve fazla kaslı değilse zaten beğenen ona aşık olmuş gibi bir şey, haksız mıyım?

Aşkın gözü kördür, kulağı sağırdır, burnu tıkalıdır. Aşk engellidir, size engeldir.
merhamet merhamet merhamet.
Kulak memesi. Çok önemlidir.
Gülüş önemlidir.
Fiziksel özellikleri bir kenara bırakacak olursak erkek dediğin eli açık olmalı.
Fiziksel olarak şunların hepsini bulunduran bir erkeğin cirkin olma ihitmali yok kanımca.
min 180 boy, geniş omuzlar, buğday ten, güzel dişler, kalın ve al dudaklar, gür kahverengi saclar, bebeksi bir ten ve elbette fit bir vucut. Yeap!.
sırf bir kaç kadın zıpalatıcam diye,vücudunun şeklini bozan erkeklere tapmayında.
çünkü sırf erkek dikkati çekmeye çalılşan kadınlara tapmıyoz.
Uzun boylu ve sakallı bir erkeğin masumiyetidir.
zeka demiş bazıları. ulan zekileri de beğenmiyorsunuz. sonra gidip fiziğe, paraya, boya bakıyorsunuz. zeki olunca bir bok olmuyor beyler. para olacak, sabah akşam spor, kas kasacaksın hiçbir bok yapmayacaksın başka anca o zaman. zeka meka bahane