bugün

bir erkek bir kadınla sırf güzelliği için evlenebiliyorsa, kadınlarda sırf para ve mevki için evlenebilir.
ulan var yaaaa .. ta mına koyulası karıdır. kadınlığın yüz karasıdır. hele bir de bu işi bakire olmadan yapmaya kalkışıyorsa...
ne yapsın garibim geleceğini düşünmek zorunda kim kime ekmek veriyo menfaati yoksa söyleyin bana?
statü, güç ve sınıflandırma manyağı kadındır.

sevmem.
mutsuz kadındır yanılmıştır. onlar mutluluk getirir mi hiç?
Bir kadinla vucudu ve guzelligi icin evlenen erkekten farki yoktur.
paraya aşık konumunu seven kadındır.
Bana terstir. uzak dursundur. Oysaki Birbirimizi aşkımızla eritmeliyiz bebeğim. çok farklı çok.
karakterini sandalyede filan unutmuş olabilir ya da adamın cüzdanında.
karaktersiz kadındır.
(bkz: yılaaan)
(bkz: pisliiik)
(bkz: paçoozz) * * *
bir kadinla sirf guzelligi icin evlenen erkekle es değerdedir.
(bkz: canerin karisi) evet ornek budur.
zevk sahibi karıdır. yani avrattır diğer ifadeyle hatun kişisidir.
Mal, mülk için vücudunu satan bir kadındır en adı orospudan farkı yoktur dolaylı olarak kendini satmaktadır.
bu erkekle kadın arasında, genel anlamda genellikle hayvanlarda görülen mutualizm ilişkisi vardır. hani köpek balığının ağzından beslenen balık karnını doyurur, köpek balığının da ağzı temizlenmiş olur ya aynı o hesap.

kadın kendinden bir nane olmayacağına anlayınca ihtiyaçlarını karşılayacak bir salak arayışına girer. evlenince de kadının ismi geçmez zaten. mühendis ahmet in karısı, doktor mehmet in hanımı. ne kadar kötü lan.
mantığını kullanan zeki kadındır. sonuçta aşkları 2 sene içinde bitecek ama para ömür boyu baki kalacak.
dün gece yaşadıklarımdan sonra hak verdiğim kadındır.

doğum günü münasebetiyle dün akşam iett otobüsüyle bebek'e gittim. orada bulunan lüks restorantlardan birinde doğum günü kutladık. pek aç olmadığımız için yemek yemedik içki içmekle zaman geçirdik. menüye baktığımda ise en ucuz yemek hamburger ve türevleriydi ki onların fiyatları da 30 tl den başlıyordu. neyse eğlendik ve evlere döncez. otobüs olmadığı için taksiyi kullandık...

diğer taraftan, insanlar mercedes amglerle, porschelerle gelip, masalarına şişe şarap açtırıp en pahalı yemekleri yiyip yine o lüks arabalarıyla geri döndüler.

şimdi düşünelim. bizim seviyemizdeki biri böyle bir geceyi belki senede bir yaşayabilecekken, bu adamlar haftada bir belki haftada iki belki de her gün bu şekilde geçiriyor.

bu kadın benle mi birlikte olmak ister, yoksa amgsi olan elemanla mı ?
kadının dış görünüşü iÇin evlenen erkekten farkı olmayan kadındır. Kadınlar gelire erkekler gidere baktığı sürece gelir gider birbirini dengeler .
paraya aşık olmuş insandır..
haklı olan kadındır. geriye kalan şey herkes de var.
-aşkım ne kadar yakışıklığını olduğunu söylemişmiydim.
-ben iflas ettim biliyomusun.
-tipsiz.
gayet doğal bir evliliktir. sık sık görülür.
buraya bir çok yorum girilmiş yok namussuz yok aptal yok bilmem ne diye. siz kör müsünüz nesiniz? etrafınıza bir baksanıza güzel kadınlar hep yakışıklı ya da sempatik erkeklerle mi evleniyorlar? hayır! kadınlar daha çok sözünü geçirip istediklerini yaptıracak erkeklerle evleniyorlar. güzel ve alımlı bayanlarla evlenen erkeklerse bunun gereğini yapıp onlara istedikleri hayatı sunuyor. alan memnun satan memnun yani.
tek kelimeyle en akıllı kişidir.