bugün

çorabımın kayıp tekine rastlamışlığım olmuştur.
malboro mentollü. tadı daha keskinleşiyormuş.
seneler önce ders çalışmamak için kaybettiğimi söylediğim ve buzluğa koyduğum ders kitabım olmuştur muhtemelen bizim evde.
bir adet el. ayak daha garip olur gerçi. bir adet ayak. insan ayağı.
laptop bataryası. kullanmadığınız zaman buzlukta saklayın yazıyor kullanma kılavuzunda.
2 yıl önce içmeye basladığın rakı. (rocky)
vibratör. * *
birkaç ziynet eşyası.
buzluktan telefonumu cikarmistim bikeresinde. Dondurulmus meyveli yogurt benim en favori tatlilarimdandir. pratik olmasi ve kalorisinin dusuk olmasi sebebiyle daha bi severim. Evde milli takim macini izlerken, amerikan mutfaga geri geri televizyona bakar pozisyonda gittim. dolabin kapagini actim. Elimde o sirada cep telefonum vardi. Telefonumu dolabin icine koydum ve meyveli yogurdu aldim. Muhtemelen bu sirada bir elimle dolap kapisini tutarken 2. elimde olan telefonu dondurulmus meyveli yogurdu almak suretiyle dolabin icine biraktim. bu olayi 5 dakika once farkettim. Guzel olan sey, telefonumun hala calismasi.
(bkz: yangın söndürme tüpü)
(bkz: Neseli ayaklar)
dondurma kabı görünümlü sigara böreği.
peeh hava çok sıcak dedikten sonra ev arkadaşımın ayağından çıkarıp benim şaşkın bakışlarım eşliğinde biraz soğusunlar mantığı ile buzluğa koyduğu çoraplar olsa gerek. 5 dakika sonra geri çıkarıp ayağına giymesi ve bunu sürekli tekrarlaması o buzluğu kullanılmaz hale getirdi üstelik. ve hala o çorapların ıslaklığı nedir arkadaş diye düşünürüm.
sıcak bir yaz günü buzluğu açarsın, bakarsın kiloluk dondurma orada, kapağını bir açarsın içinden bezelye çıkar ya, hayata küstüm o günden beri.
Babam. Ne isi var buzlukta?
vidanjör.
bir zamanlar azıcık soğusun diye buzluğa konan bi sebepten dolayı unutulan aylar sonra açılan buzlukta tuzla buz olmuş patlamış bira ve camları.
çöl tilkisi.
attır bu. gerçekten çok gariptir düşünsenize.
güneş kremi.
vajina. ne zaman buldum da buzluğa kaldırdım dedirtir.
Fil tabii ki de dalga mi geçiyorsun?

(bkz: bir fili buzdolabına nasıl koyarsın)
(bkz: kapağını açarak)
(bkz: espri)
(bkz: alkış sesleri)
Başka bir buzluk.
araba anahtarı.
ev arkadaşım anlam veremediğim bi sebepten dolayı duzenli olarak anahtarlari buzlukta bırakıyor. anahtarı bulamadığımız her an ilk baktığım yer buzluk.
(bkz: at)