bugün

entry'ler (781)

çiğ sucuk

çiğ yendiğinde kurt yapan mangalda efsaneler yaratan eniştelerin cossss sesi eşliğinde harika yiyecektir.

evlilikten soğutan detaylar

erkeklerin osurması.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

rasta baba.

fotodaki varlığın adını bilen var mı

pisik derler bazı yörelerde.

kazlar tipe önem verir mi sorunsalı

bunu sorunsal haline getirecek kadar düşük iq sahibi yazarlar varsa; kazlar bile tipe önem vermektedir.

muharrem ince

chp'nin hakkı yenen milletvekilidir. koskoca partide tek siyaset yapabilen kişidir. genelbaşkanlık seçiminde seçilmemesi çok gariptir.

hesapsız kitapsız yaşamak

(ciddi bir ilişkinin bitmesi sonucu ve o ciddi ilişki için çevresini boşlamış birisi olarak şu anki istediğim yaşam tarzı) hiç bir şeyi ciddiye almadan o anı hissetmektir. belki de derdi olan birine içini dökmek ve başkasını dinlemek de iyi gelir.

bir insan neden serdar ortaç dinler sorunsalı

serdar ortaç kim la? sorusunu sordurur. pop müziğe katkı sağlayan insanlar cehaletleriyle yaşıyorlardır.

akpli zekası vs maydanoz

zeka denilen kavram soyuttur. maydanoz ise somuttur. ağız kokusunu önler maydanoz. zekanın neye yarayacağı belli bile değildir. o yüzden bu versus'u kazanan benim nazarımda maydanozdur.

bantlı kumanda

TV bulunan evin olmazsa olmazı. pil bitene kadar o laylon ve bant çıkmaz.

insanın büyüdüğünü anladığı an

çocuklara yasaklar konulduğu an. (bkz: fayton)

sözlük yazarları parti kursa koyacakları isimler

bok gibi parti. BGP.

amerikan dolarının 2 65 tl olması

hisseleri düşürecek durumdur. doların hımınıskym. biraz düşse de sevinsek.

döner ayran vs hamburger kola

öğrenciye 50 kuruş zamanlarındaki döner ayran her türlü kazanır. şimdi elit kafelerde 6-7 liraya ittirdikleri döner ile hamburgeri bilmem yemem banane amk. neyse kafam karıştı iyice ben gidiyorum.

yazarların üniversite için önerdiği iller

istanbul, izmir, eskişehir, ankara, adana. adanam baya ucuzdur, iyidir, güzeldir hatta mükemmeldir.

rte nin örtülü ödenekten alacağı miktar

çoğu insanın hayatı boyunca ulaşamayacağı miktardır. örtülü ödeneğin dötüne koyayım; milletvekillerinin bile bir ayda aldığı parayı ben bir yılda alıyorum.

denize düşen akapeliyi mi komünisti mi kurtarırsın

ankettir.
salak mı bunlar neden denize düşsünler bre?

penisin ucundan içeri japon yapıştırıcısı dökmek

yakar eritir. çüksüz kalınır.

17 mart

bugündür. dünya sosyal hizmet günüdür.

yakışıklı olup kız bulamamak

davranış bozukluğu bulunan erkeğin yaşaması olası durumdur.