bugün

entry'ler (202)

birazda olsa sözlüğün bi kendine gelmesi

iki gün önce karı kız muhabbetlerinin boyutunu olmayacak seviyelere getiren ve kadın ırkını değersizleştiren başlıkları hiç çekinmeden yayınlayan insanların böyle günlerde duyarlı insan maskesi takmaları sözlüğün kendine geldiğini ne yazık ki göstermiyor. sadece şu an bu prim yapıyor diye bunlar konuşuluyor hepsi bu. yok prim peşinde değil de söylemlerinde ciddiyseler, bu daha da vahim bir konudur ki işin o boyutunda demek ki diyorum bu insanlar kendilerini de kandırıyorlar. bu daha tehlikeli bir durum. çünkü bu ihtimal söz konusuysa düzelme ihtimalimiz hiç yok.

kitap okuyan insan mallığı

kitap okuyup okumamak mallık değil tercih meselesidir. asıl gariplik böyle bir konuyu sözlük ortamında konuşuyor olmamızdır. okumanın mallık olduğunu düşünen yazarların olması saf bir ironidir.

herkese eksi oy veren yazar

sözlük mantığını hala kavrayamamış insanların kendince eğlenceli gördüğü amaçsız eylem.

yokluğunda eksikliği hissedilecek yazarlar

zaten içinde bulunduğumuz zaman diliminde de hissedilen durumdur. eskiden sözlükleri kurcalarken açılan başlıklar ve altına yazılanları okurken gözlerim büyürdü, merakla önüme gelen herşeyi okurdum. bazen 4-5 saatin nasıl geçtiğini anlamaz çoğu gün akşamı ederdim sadece okuyarak. şimdi ne açılan başlıklar nede üzerine tartışılan konular ve nede altına yazılan yazılar belirli bir kalitenin üstüne çıkmayı başarabiliyor. şahsım adına üzücü bir durum.

recep ivedik 2

film izlerken 3. gözünün açılmasına sebep olacak uyanmayı yaşayacağını bekleyen kesimin sevmediği filmdir. onların hayatta yaptığı herşeyin ulvi anlamları vardır ve asla vakitlerini boşa harcamazlar sürekli insanlık yararına üretimlerde bulunurlar (mesela uzay mekiği yapmak gibi). sadece film izlemek için seyredilebilir.

fuckbuddy nin başka biri ile aldatması

mantık olarak olması mümkün olmayan durumdur. adına aldatma denemez nitekim.

isminden güzel olduğu anlaşılan kız isimleri

ceren'dir.

türkiye deki cool kız eksikliği

söylenmek istenen şeyin karşılığı cool değildir aslında çünkü cool kızlar doludur etrafta. asıl eksikliği çekilen kısım da zaten sağda solda vaktini boşa harcayan biri olmadığı için eksiklikten dolayı değil kendilerini sürekli her ortamda açık etmediklerinden dolayı görülemiyor.

istanbul un en güzel ilçesinin kadıköy olması

istanbul'da yaşamıyor olsamda sık sık gidip gelmiş biri olarak gözlemlediğim kadarıyla kadıköy en güzel ilçelerinden biridir istanbul'un. ama tek değildir katılmadığım nokta o.

suriyelilerin türk üniversitelerinde okuması

suçun suriyelilerde değil yönetimde olduğu konudur. ipin ucu fazla kaçmaya başladı bir yandan adamlara acıyorum, bir yere kadar hak ta veriyordum hükümete ama artık işlerin çığrından çıktığı aşikar.

ateri ve play station

orjinali ataridir. play stationla kıyas yapılabilecek kadar kalite anlamında iyi olmasa da bir çok insan için atari daha iyi hatıralara yol açmış bir oyun konsoludur. atari firmasının hala yaptığı ve yapmaya devam ettiği oyunlar vardır piyasada onlarda iyidir hoştur.

21 22 23 aralık 2014

aslı astarı yoktur. nasanın böyle bir açıklaması mevcut değildir sadece bir kaç haber sitesinin ve vasat bir iki gazetenin çıkardığı uydurmadır.

uludağdan bursa yı izlemek

buna benzer bir görüntü her ile nasip değildir. yerinde gelinip görülmesi gereken bir manzaradır.

sakallı erkeklerin öküze benzemesi

sakallı bir erkek tarafından aldatılmış yada dumura uğratılmış kızların düşüncesidir.

1 tabak çorbayla 2 ekmek bitiren kişi

muhtemelen yokluk çeken yada yokluk nedir bilen biridir.

karnım aç birşeyler sipariş edelim

her karnım acıktığında söyleyebileceğim bir vurdumduymazlığa erişebileceğimi düşünmediğim bir cümledir.

metal dinleyince cool olduğunu zanneden ergenler

işin garibi şimdiki ergenlerin yaptıkları her eylemde kendilerini cool zannetmesidir. tabi ek olarak bir karaktere, zevke yada düşünce tarzına sahip olmak yerine içinde bulundukları ortamın beğenisini baz alarak kendilerine bir profil oluşturuyor olma durumları da vardır. tabi istisnaları mevcuttur ama çoğunluğunun durumu vasattır. herhalde büyüyünce geçer diye temenni ediyorum.

kızı sevişme bahanesiyle çağırıp ders çalıştırmak

zannediyorum şu zamanda hiç bir kızın yemeyeceği bir denemedir. en fazla onun da niyeti aynıysa yemiş gibi gözükebilir.

erkeklerde 1 adet penis olması

aslında kimseye söylemeyecektim ama olsun artık saklı kalması daha büyük felaketlere yol açabilir. insanlarda aynı zamanda da 1 adet burun vardır.

çok okuyana deli denmesi

teorik olarak öyledir. artık kitap okuyan kesimin azınlıkta olması sebebiyle insanlara farklı gelmektedir. aslında içler acısı bir durumdur. kitap değil herhangi bir şey okusun yeter ki okusun insanlar ama maalesef okumak yerine seyretmeyi tercih eden bir toplum olduk.