bugün

Bir bira diyerek çok acıklı bırakılmış bir sualdir.

Bir litre mı, şişe mı, uçak dolusu mu, okyanus kadar mı, damla mı, çay bardağı mı ne ulan ne? Kesinlik kazandırın.
Bira.

Iki shot jager.
içen adam bir birayla sarhoş olmaz. içmeyen adam hızlı içsin hafif döner kafası bu kadar dert etmeyiniz. Bakın özellikle adam dedim zira cici kızlarımız zaten bi birayla sarhoş olabiliyor.
birincisiyle kafayı bulursak geri kalanları içme zevkinden mahrum olacağımız için denenmemesi gereken gereksiz bilgilerdir efendim.
(bkz: votkalı bira)
(bkz: biraver)
Eğer aşıksanız düşünün yeter.Değil bir birayla, içmeden de sarhoş olursunuz.
yanında bolca tatli yiyip birayı yudum yudum içmek.
tatlı alkolün kana karışmasını hızlandırırken; çay kaşığıyla, pipetle içilen içki dilden emilip direk olarak kana karışacağı için bir bira insanın kafasını güzelleştirmeye yetecektir...
şöyle bir derleme yaparsak

aşk acısı çekerken, vizeler kötü geçmişken ve cebinizde sadece bira parası varsa;

bira alınır,önce biranın içine kül konulur, sonra şeker, sonra bir arkadaş ile birlikte parka gidilir. dönme dolapta bira pipetle fondip yapılır. *
içine aspirin atmak.
not:evde denemeyiniz.
bi sise birayı damardan almak.
herhangi bir yan maddeye gerek yoktur. çok üzgün olmak yeterlidir. hatta üzgünlük seviyesi hat safhadaysa yarım birayla dahi olunur.
ağzınızla içmeyin.
(bkz: Aşık olmak)
üç kere ağza, üç kere burna. iyi çarpar.
çay bardağı ile şat yapmak.
Bir biranın her yudumda dil altında ve damakta 5er saniye bekletmek en doğru ve en etkili yoldur.

Birde derecesinde soğuk birayı yarım saat(30 dk)bekletip ılıyınca fontip yapmakta en etkili yolardan birisidir..Bu denenmiş ve uygulanmıştır !!
(ama bizde sabır denen bir şey olmadığı için bunu çokta gerçekleştiremeyiz)
(bkz: sıcak birayı fondip yapmak)
platonik bir aşka tutulun. bir birayla roma'yı yakarsınız.
birayı pipetle içmek bunlardan biridir.
içine limon sıkmak.
biranın içine kül dökmek. ama kanser olursanız karışmam.
yaşanmıştır.
yıl 2004 üniversitede okuyan tworun cepinde yine 5 kuruş kalmamıştır.ama kafa bozuktur ve sarhoş olunmak istenmektedir.kendi gibi gerizekalı bir arkadaşla birer bira alınıp çocuk parkına gidilir.oradaki dönme dolaba binilir. diğeri çevirirken biri içer. döner içer döner içer.
sonuç :3 gün geçmeyen baş ağrısıdır.
(bkz: üniversitede çok maldık be hacı)
sarhoşken içmek. felaket kafa yapıyor.
götünüzle için. sadece bir birayı değil, hangi içkiyi götünüzle içerseniz için hemen sarhoş olup muhabbetin götüne koyarsınız.

^lan ne çok göt kelimesi geçti bir tanımda. yuh bana.
(bkz: en ekonomik biçimde sarhoş olmak)