bugün

yarın aralarına katılacağım yazarlardır.
Bu aksam 18.45 de aşı oldum biraz kolumda ağrı var onun dışında iyi gibiyim.
Vurdurdum vurdurdum korkmayın.

Geldim. He buyir ?.
yüksek ateş ve kolumdaki Ağrı ile katıldığım topluluk.
Evet maalesef iddialar doğru.

Çip takıyorlar.

Ben normalde A101’e girmem. akşam otomatik kendimi kasada buldum. Türbanlı kasiyer “ gofret çok güzel ve kampanyada” dedi düşünmeden aldım.
Yarın 15.20 ye aldım arkadaşlar. Bakalım bu kervana biz de katılıyoruz. Yarın entry giremezsem polisi arayın. Haydi selametle. Bir aşı olma durumu.
Ben geçen hafta vurdurdum arkadaşlar. ilk gün halsizlik, ertesi gün de aşı olduğum kolumda ağrı oldu. Her ihtimale karşı eczaneden parol almıştım ama kullanmadım. Şu anda herhangi bir şikayetim yok.

Sadece kafamın takıldığı bir mevzu var: imzaladığımız formda ikinci randevu için "28 gün sonra" yazıyor. E-devlet'ten baktığımda da 45 gün sonrası için alınabileceği görünüyor. Sanırım 45 gün kabul edilecek. Kısmet artık bakalım...
ilk dozda 1.gun kol ağrısı 2.gun halsizlik olmuştu , ikinci dozda herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmadım
Kol ağrısı yapar. Kuzenimin ise midesi bulanmış.

Benim iki gün boyunca kolum ağrıdı.
iki dozu da olalı birkaç ay oldu.

Şu anda bir elimle telefon kullanıyorum, diğer elimle ice tea içiyorum, diğer elimle kumandayı tutuyorum, diğer elimle bilgisayarda geziniyorum, diğer elimle ütü yapıyorum, diğer elimle de kedimi okşuyorum. Hiçbir sıkıntım yok.
Nasıl bir yan etkiyse arkadaşıma aşı randevusuna giderken araba çarptı, daha vurulmadan acile düştü.
Aşı olunan noktada ağrıdan başka vücudumun herhangi bir yerinde hiç bir yan etkisi olmamıştır.
Yarın sabah 11 gibi aşım gerçekleşecek hadi hayırlısı bakalım. Çevremde ailemden de olmak üzere bir çok kişi biontech aşısı oldu, koldaki ağrıdan başka bir sıkıntı yaşamadılar.
Sir yes sir! Bir ay olacak neredeyse, iş durumundan olanlardanım ben.
Aşıdan sonraki gün hafif kol ağrısı olup geçiyor iki güne.
ikinci doz randevusunu da temmuz sonuna aldık bakalım.
ikinci dozun ertesi günü üzerimden kamyon geçmiş gibi yüksek ateş eşliğinde dolaştım.
12 gün önce aşımı oldum iki gün ağrısını çektim. Bakalım 2. Dozu bekliyoruz.
4 gün kol ağrısı oldu. Onun dışında herhangi bir yan etkisini görmedik...
aşıyı oldum zangır zangır titredim ateşten. hayatımdaki en kötü baş ağrısını çektim. ama koruyuculuğundan şüphem yok.
ilk dozu oldum. kol ağrısı ve hafif halsizlik dışında bir şey olmadı. ikinci doz fena zımbalıyomuş diyolar. bakalım.
ağustos' un başından itibaren ikinci doz aşıyı olacak yazarlardır.
Ben oldum şimdilik iyi bakalım. 10 gün oluyor, 2. günden sonra ağrı kalmadı kolumda, hasta da hissetmedim.
ikinci dozumu da bugün oldum. Şimdilik yamuk bir durum yok. Aşı kartım bile var; boynuma asıp gezerim artık. Oh miss!
2 agustosta 2. Dozu olacam. InsaAllah yan etkisiz atlatırım.
ben oldum o kadar insan içine girdim halen virüs bulaşmadı tabiki de bulaşmayacak diye birşey yok çünkü artık korkum da yok nede olsa hayatım biryere gitmiyor endişe edecek ne milyon dolarlarım var ne de çoluğum çocuğum.
hepinizin adını not alıyorum...

(bkz: sözlükteki zombiler)

çin olucam ben 1 ay sonra.