bugün

yaklaşık bir yıl önce yapma gafletinde bulunduğum eylem. ödeme için sıra beklerken, kasiyer kızın "tamam beyfendi barkod numarasını biliyoruz cebinize sokabilirsiniz" demesiyle, markette ne kadar yaşlı teyze varsa bana dönüp "vay *mına kodumun pezevengi" tadında bakışlar atmışlardı. o gün bu gündür sex ile pek aram yok, ellerimde çiçekler şarkısını söylüyorum azizim.

(bkz: bu da böyle bir anımdır)
bim den henüz hiç almamakla birlikte, birkaç kere almaya niyetlenir gibi oldum. fakat prezervatifler kasaya çok yakın olduğu için, ne zaman elimi uzatsam kasiyerdeki kız bana elime sonra prezervatife bakıyordu. bende hemen yanındaki çikolatalara elimi uzatıyordum. ama hırs yaptım bir gün kızın gözlerinin içine baka baka alıcam. *
kasiyerlerin size sanki eroin almışsınız gibi ayıplarcasına ve korkmuş gözlerle bakmasına neden olan durum.

edit: bugün tekrar aldım tekrar başıma geldi. o dehşetengiz bakışlar falan. ne oluyor yahu!!
markete girilir. kasada bi kaç kişi vardır. onların gitmesi beklenir ve kasada kimse yokken 2 adet prezervatif kutusuyla kasaya gelinir. kız kutuları okutmak ister fakat ne hikmetse 1-2 dakika boyunca bunu başaramaz. bu sırada kasa uzamaya başlar. bu arada kız elindeki prezervatif kutularının birini havaya kaldırır ve "mahmut abi* bunu okutamıyorum" diye bas bas bağırır. kasa sırasında olsun olmasın herkesin dikkati üstüme çekilir. karşıdan cevap gelmez. kız kalkar raflara gider raftaki barkodu alır gelir ve sonunda okutur. tam bu rezalet sona geldi derken kasiyer kız öldürücü darbeyi vurur;
--"mahmuuuuaaat abiiiieeee bu prezervatiflerin barkodunu kasaya neden girmediiiieeeeaanananan"
condom markasının başında "le" olması muhtemeldir.
(bkz: le cola)
(bkz: le ok)
doğal bir hadisedir, o kadar da çekinilmemesi gerekir.

bu konuda sorun yaşayanlara tavsiyem sanki ekmek, peynir, süt almış gibi doğal davranmaktır zira o zımbırtı markette satılıyorsa alınacaktır. kızın gülmesi, ağlaması bir şeyi değiştirmez.

çok utanıyorlarsa satmasınlar kardeşim.*
dost yoğurt almak kadar kolaydır. kasada kız ya da ibne olsa ne farkeder, alırsınız, kasadan paranızı ödersiniz, posete koyup gidersiniz. aşın artık bu saçmalıkları, her boku yiyip de iş prezervatif almaktan utanıyoruma getirmek çocukça bir eylem olsa gerek.
ayni anda eski sevgiliyle karsilasilirsa tadindan yenmeyecek hale gelebilecek durumdur.
patlak çıkabilir o prezervatif , malum başbakan en az 3 çocuk demiştir.
şahsen marketten almaya çekindiğim çünkü genelde kızlar kasiyer oluyor ve sanki onların üzerinde deniycekmişim gibi bi bakış atıyorlar eczaneden ve bir bay dan almanızı tavsiye ederim.
ben o prezervatifleri ıslak mendil zannetmiştim. entryi okuduğum zaman aklıma geldi çok rezil bi durumdu. hatta - aa rengarenk ıslak mendiller ne güzel! diye bir nida da yükselmişti ağzımdan *
Balon almakla eşdeğerdir.
enteresan tatlara sahip olması muhtemeldir, menşei bim olduktan sonra.
(bkz: hacı yağı esintisi)
(bkz: eiiiiiyyyy)
kampanyaya da açıktır.
(bkz: 4 kutu getirene bir lé cola)
(bkz: le takke) (bkz: le condom)

bunelensmall,xsmall,small,medium,large,xlarge,xxlarlge,ohalarge...
kasiyer tarafından "çabuk poşete koy şunu" diye ikaz edilme ihtimaline yakalanmaktadır.

bir tarafta let's marka prezervatifler bir tarafta da okey vardı. direk prezervatiflerin olduğu bölüme gittim ve okey karma içinde 8 farklı çeşit prezervatif olanını en öne koydum ki kasanın yanına lipton ice tea alıp geldiğim zaman direk sepete atıp kasada stres yapmadan alabileyim ürünü diye.

1 kazandibi, 1 profiterol , 2 lipton ice tea, 1 simbad fıstık ve 10'lu halley alıp sepeti prezervatiflerin olduğu reyona doğru götürdüm ki ne göreyim ! okey karma alınmış. hangi piç almış diye sağa sola bakınırken tam kasada göz göze geldiğim ortalama 55 yaşlarında bir amca bana gülümsüyordu karısı da bir an önce poşetleri doldurmakla meşguldü. içimden dedim " vay amına koyim amca işi biliyo." neyse kısmet değilmiş okey karma almak diye düşünürken bu sefer let's prezervatifin karma paketini gördüm. çikolata-muz-çilek aromalı olanlarından. hemen attım sepete ve kasaya gidip boşalttım sepeti.

kız hemen poşetleri uzattı bana, ben önce tatlıları koydum, sonra cipsi sonra da halley'i derken kız gerilmiş bi sesle seslendi bana, aramızda geçen diyalog aynen şöyleydi :

+ ya önce koysana şu kondomları poşetin içine
- eheh tatlılar daha önemli ama.
(kız güldü)
+ gözümüze gözümüze sokma sende acele et.
- bu göze sokmak için değil zaten eheheh.
( kız iyice sırıtmaya başlar. )
+ 24 lira 75 kuruş toplam.
- bi dakika hesabı kesmeyin, üzerinde telefon numarası yazan kartlardan var mı sizde?
+ numaramı mı istiyosun sen ?
- benimki kayboldu da sizinkini ödünç alsam ?
+ sonra gel.

bi ara bim'e uğramam lazım. *