bugün

kasiyerlerin size sanki eroin almışsınız gibi ayıplarcasına ve korkmuş gözlerle bakmasına neden olan durum.

edit: bugün tekrar aldım tekrar başıma geldi. o dehşetengiz bakışlar falan. ne oluyor yahu!!
takdir-i ilahiye karışmamak adına sperm geçirgenliği olabilecek prezervatifi alma eylemidir.
(bkz: ekşiden başlık çormak)
edit: başlık çorulmamıştır. tüm kamuoyundan özür dileriz.
şahsen marketten almaya çekindiğim çünkü genelde kızlar kasiyer oluyor ve sanki onların üzerinde deniycekmişim gibi bi bakış atıyorlar eczaneden ve bir bay dan almanızı tavsiye ederim.
yaklaşık bir yıl önce yapma gafletinde bulunduğum eylem. ödeme için sıra beklerken, kasiyer kızın "tamam beyfendi barkod numarasını biliyoruz cebinize sokabilirsiniz" demesiyle, markette ne kadar yaşlı teyze varsa bana dönüp "vay *mına kodumun pezevengi" tadında bakışlar atmışlardı. o gün bu gündür sex ile pek aram yok, ellerimde çiçekler şarkısını söylüyorum azizim.

(bkz: bu da böyle bir anımdır)
(bkz: prezervatifmatik)
bim den henüz hiç almamakla birlikte, birkaç kere almaya niyetlenir gibi oldum. fakat prezervatifler kasaya çok yakın olduğu için, ne zaman elimi uzatsam kasiyerdeki kız bana elime sonra prezervatife bakıyordu. bende hemen yanındaki çikolatalara elimi uzatıyordum. ama hırs yaptım bir gün kızın gözlerinin içine baka baka alıcam. *
doğal bir hadisedir, o kadar da çekinilmemesi gerekir.

bu konuda sorun yaşayanlara tavsiyem sanki ekmek, peynir, süt almış gibi doğal davranmaktır zira o zımbırtı markette satılıyorsa alınacaktır. kızın gülmesi, ağlaması bir şeyi değiştirmez.

çok utanıyorlarsa satmasınlar kardeşim.*
ayni anda eski sevgiliyle karsilasilirsa tadindan yenmeyecek hale gelebilecek durumdur.
dost yoğurt almak kadar kolaydır. kasada kız ya da ibne olsa ne farkeder, alırsınız, kasadan paranızı ödersiniz, posete koyup gidersiniz. aşın artık bu saçmalıkları, her boku yiyip de iş prezervatif almaktan utanıyoruma getirmek çocukça bir eylem olsa gerek.
genellikle kasanın hemen yanında ve tek çeşit satılan * prezervatifin alınması durumudur.

Diğer marketlere nazaran daha ucuzdur.
gözlemeciye * 5 tane iri kıyım adamın oturduğunu ve 30. gözlemeden sonra gözleme yapan kadının adamlara bakışını hayal edin. bim'deki kasiyerlerde aynı bakışı bu alışveriş esnasında göreceksiniz.

edit: imla
cebini düşünenlerin yapacağı eylem. zira dışarıda satılanlardan daha ucuzdur.
sevişmenin karşılıklı yapılan doğal ve işteş bir eylem olduğunu bilen kişinin kolaylıkla üstesinden gelebileceği olaydır.
yahu bir insana yemek yiyor su içiyor diye gıpta ile bakılmayacağı gibi sevişiyor diyede gıpta ile bakılmaz. bakanlarada baş parmak işaret ve orta parmak arasına sokulur ve azimle sallanır.
condom markasının başında "le" olması muhtemeldir.
(bkz: le cola)
(bkz: le ok)
(bkz: le sex)
nasıl ve hangi şartlarda satın alınırsa alınsın kanımca tansaştan almaktan çok daha rahat bir şekilde yapılacak eylemdir. en azından sadece kasiyerle muhatap olmak durumundasınızdır. (bkz: #6990146)
zevkten taviz vermeden ekonomi yapmaktır.
yaşanan tatsız durumun mümkün olduğunca az tekrarı için, raftakilerin tümü birden alınmalıdır.
hatta mümkünse 1 koli istenmelidir.
(bkz: babalar günününz kutlu olsun)
Tanıdık kasiyer ile 2 dakikalık güzel makara yapmak.
ödeme esnasında kart çekememe, cepten para bulamama, şifre unutma kabusu gibi durumlar yaşanmadığı sürece sıkıntı olmayan durum.
indirimli market günlerini takip eden, memleketi kayseri olan şahsiyetin yapacağı iştir.
markete girilir. kasada bi kaç kişi vardır. onların gitmesi beklenir ve kasada kimse yokken 2 adet prezervatif kutusuyla kasaya gelinir. kız kutuları okutmak ister fakat ne hikmetse 1-2 dakika boyunca bunu başaramaz. bu sırada kasa uzamaya başlar. bu arada kız elindeki prezervatif kutularının birini havaya kaldırır ve "mahmut abi* bunu okutamıyorum" diye bas bas bağırır. kasa sırasında olsun olmasın herkesin dikkati üstüme çekilir. karşıdan cevap gelmez. kız kalkar raflara gider raftaki barkodu alır gelir ve sonunda okutur. tam bu rezalet sona geldi derken kasiyer kız öldürücü darbeyi vurur;
--"mahmuuuuaaat abiiiieeee bu prezervatiflerin barkodunu kasaya neden girmediiiieeeeaanananan"
patlak çıkabilir o prezervatif , malum başbakan en az 3 çocuk demiştir.
evlilik cüzdanı beyan edilmediği sürece alışveriş tamamlanamamaktadır. *