bugün

parmak sandviçini hak eder.
bilgisayar bozuk deyip geçiştirilmesi gerekir.
Gel senle güreşek diye kandırılıp iyice dövülmelidir. Pes edince pes olurmuymuş gel gel. Denilerek tekrar dövülmelidir.
ben bunu niye orospu çocuğu diye okudum aq?

neyse,

tabi gel göstereyim deyip kafasını laptopun arasına sıkıştırmalıktır. yavşak.
(bkz: terminal)
(bkz: bash)
(bkz: shell script)
benim bilgisayarda oyun oynanmıyor diyip hadi siktir git de denebilir.
ya da daha zevklisi, openbox arayüzünü kendisine teslim edip kahve yapmaya gidilebilir. döndüğünüzde zaten gitmiş olacaktır.
bilgisar bozuk diye cevap verdiğim misafir çocuğudur.
bilgisayarı olmayan çocuktur. biraz vicdanlı olup paylaşmayı da öğrenmek gerek sanırım.
ben pc nin bütün fişlerini çekip bozuk diyordum. hayır çekmesem şerefsizler biliyorlardı nasıl açılacağını falan da.
ben tam olarak bu tarz bir çocuktum.

ama bilgisayarda oyun var mı diye sormuyordum. direk bilgisayar var mı diye soruyordum.

var derlerse, usbmi takıp metin2 oynuyordum.

hatta misafir bilgisayarları bana daha fazla şans getiriyordu. ya kdp ya dolu, elim boş dönmedim hiç.
Ne bekliyorsunuz acaba,

- abi rapor hazırlıcam office kurulu mu cihazda?

Diye mi sorsaydı. Bozuk de geç. Ya da eve çocuklu adam çağırma.
bem kucukken hep oynardim. bunun bilincinde bende oyunu ogreterek oynatiyorum arada. zaten hala most wanted oynayan adamim. benden zarar mi gelecek aq ?.
misafir çocuğu ile ilgilenmek size kakalanmış bir görevse , seve seve bilgisayar karşısına oturtulur,
annenin yaptığı kısırlar, börekler baldır bölgesinde yağ oluşturacak şekilde hızlı hızlı
tüketilir ki çocuk sizin bu yemek sevdanıza engel olmasın.
Eve misafir geldiğinde odasını kitlemeyen ergenlerin derdidir.
ben var diyorum sonra odanın kapısını kilitliyorum. çıldırsın oç.
genelde beni oyun oynarken gördükleri için demiyorlar. direkt "ben de oynayacam" diyorlar. ben oynarken niye vereyim sana?
Yok süs niyetine aldık. Oyun için sokağa çıkmalısın.
8 9 yıl önceki benim, herkese selam.
Var ama açmam

diyebilmenin mutluluğunu yaşayabilen varsa alnından öpüyorum. Ben yapamadım.
Cs de rankımı düşürmüş çocuktur. Komşu kapıda kalmıştı bir kere. Kadın kocasını beklerken bende çocuğa cs açtım.

Dmg den çift keleşe düşürmüş 2 saatte ibne.
Bizimkiler sormadan oturuyor lan o derece rahatlar.
istemeye istemeye oyun açmaya mecbur olduğunuz çocuktur.
abi ne bu nefret.* evet pc nin anasını siker de bu kadar işkencevari tanımlamaları haketmiyor. yok kardeşim denilerek uzak tutulur.
En son eve öyle bir çocuk geldiğinde internet var mı şeklindeydi o soru. Varsa kraloyun.com'a girilir rastgele bir oyun oynanırdı.
Hala kapanmadı mı o site?