bugün

Formati ucuza atin, müsteriniz bol olur.
Aynı eğitimi 1 senede kurslara gidilerek alınabilen meslek dalıdır pc mühendisliği. Boşuna girmişsin. Ha tavsiye istiyorsan şimdiden mobil uygulama işine giriniz. Okul size bir şey katmaz olay kendinizi geliştirmekte biter. Adamlar Silicon valley de harıl harıl program kasıyorlar tr de anca kurtlar vadisi wallpaper yapsınlar amk. Mobil işine girin bu işte para var gençler.
okuyup bill gates mi olacak pezevenk, o bile okuyarak olmamış, bırak okulu gel senle net cafe açalım tavsiyesidir.
popüler bir kaç yazılım dili öğrenip application yapmayı iş zannetmeyin. Onu muhasebe okuyan kuzenimde yapıyor, hemde çok iyi. Onun yerine işletim sistemleri, sistem programlama, sinyal işleme, görüntü işleme, doğal dil işleme, kriptoloji, siber güvenlik vb. anahtar teknolojileri öğrenin ki "programcılık" okuyan kardeşlerinizden bir farkınız olsun.
büyüyünce komşulara hayrına format mı atacakmış hanimiş bakayım hanimiş.
mesleki dersleri ezberleyip vize ve finallere girerseniz 4 sene boşa geçmiş olur. her adımın mantığını öğrenmelisiniz. java, android üzerine geliştirin kendinizi.
gece uykusuz kalmaya alışın bi de kahveyi sevin; bunları yapamayacaksanız siktirin gidin site tasarlayın.
bilgisayar mühendisliği deyince aklına masaüstü bilgisayar gelen dangalakların bilcümle tespitine yaramış tavsiyelerdir.

banka otomasyon cihazları,
akıllı telefonlar,
elektronik şebekeler,
telekominikasyon şebekeleri,
güvenlik sistemleri,
otomotiv dünyası,
ve sayamadığım dünya kadarı...

işte hep bunlar bilgisayar mühendisine ve mühendisliğine mahkumdur. nası bi sığırsınız siz lan? bazen utanıyorum sizinle aynı sözlükte yazmaktan. ibneler sizi.
okuyup mezun olanların kesinlikle kendi işlerini yapamadıklarından dolayı az akıllı olun kendi branşınızla alakalı bir işe girin şeklindedir.
okumayın.
e-ticaret sistemlerine yönelsinler. gelecek orada.
kendinizi Bill gates gibi hissetsenizde çevrenizin sizden istekleri şuna bi format at kısmından öteye geçmeyecek...
Donanımsız hocalar,saçma sistem ve para var lan bu meslekte diye gelenler yüzünden tamamen okuması gereksiz bölümdür.Belki ilk iki sene okuyup işin temellerini görmek ve kendini geliştireceğin alanı seçmek için gidilebilir hatta bu kadar okuduk iki sene daha sıkalım dişimizi diyebilirsiniz ama açıkçası şu an için zaman kaybından başka bir şey olarak göremediğim bölümdür bilgisayar mühendisliği.

Nefret kusuyorum buradan hocalarıma ve bu sisteme hiç bir şey öğretmeyen sisteme sokayım.Biz neden gidiyoruz lan okula bir şey öğrenemeyeceksek ? Onu evde yapın bunu evde okuyun evde çalışın evde görün evde yapıp geldiniz mi evde bakarsınız işte evde evde evde...Ben neden geliyorum o zaman o kadar yolu ?Bana evde yap demen için mi ?

inanın gençler bir bok öğretmiyorlar.Bunların mühendislik eğitimi dediği şey baştan sona internet de var hemde çok daha profesyonelce anlatılıyor bunlar gibi ağızda geveleyip her boku teorik dayatmaya çalışmıyorlar her şey uygulamalı internet de.

Eğitim sistemi çok boktan bir yöne doğru gidiyor.Ne olacak bilmiyorum.