bugün

Şu ülkede böyle erkek varsa gelsin nikahı basayım dedirtir.

Ama ne yazık ki yoktur. Çünkü neden olsun ki yani. Laf işte.

Hayaller 4x4 erkek hayatlar ise hödikizmle yoğurulmuş erkek milleti.

Pehh.
Bulduk, bulduk da. Bazen çok akıl veriyor be kardeşim. Her şeyi biliyor. Bu türlerin de negatif tarafı bu işte.
Ben varım. *
Aramadaki beceriksizlikten olur. Benim hanım buldu beni mesela. Türk erkekleri şok yakışıkliii.
onları tek tek bulamazsın, siz 4ü bir arada istiyorsunuz.

ben evliyim zaten.

tamam karıcım geliyorum.
Ben buluyorum valla. Baya da arkadaşım var böyle. Kadın olmadığımdan bulmam kolay oluyor sanırım zira ben "bakalım bana layık mısın?" moduna girmediğim için benden kaçmıyorlar sanırım.
Çünkü yok. Öyle biri yok. Yok.
Çünkü yok. Öyle biri yok. Yok.
Bulamazsınız çünkü o doğmamış ve doğrulmamıştır.
4 ayri kişi bunlar. Yakışık almaz.
oltaya gelmeyelim. arkadaşlar benide böyle kandırmaya çalışıyor kızlar hatta bir tanesine çiçeği çikolatayı al annemden iste verirse olur diye espiri yapmıştım ciddiye almıştı. habire üstü kapalı evlilik teklifi alıyorum.

bulamaman gayet normal kapanın elinde kalıyor. bim e sabahtan gelip bekleyen teyzeler misali. ha ben niye kapılmadım evlenmeyi düşünmüyordum.

buarada kızlar olarak çok şey istiyorsunuz be aga. mesela çok güzel kızları bile reddettim. evlenirsem şayet kriterim hanım hanımcık anlayışlı biri olması. boy kilo aşırı güzel felan takıntım yok.
Herkes dengini bulur aslında.. hayatınızda ki insanla beraberseniz, ancak onu hak ediyorsunuzdur. Daha iyisini elde edemiyorsanız bu sizde bir sıkıntı olduğunu gösterir.
Bilgili, kültürlü, zeki ve güzel kadın bulamamak kadar olasıdır.
özellikle arıyorsanız bulamazsınız ama gayet de var öyle erkekler. ya çevrenizi değiştirin ya da genişletin.
görsel
Bulunuyor da benim harcayasım geliyor öyle.

Hepsine tamam, bazen efendi olmazsanız sevinirim, teşekkürler.
bulunuyor da bi süre sonra "sen de çok sıkıcısın" denilerek terk ediliyorlar.
Üzen durumdur.

Bu ülkede ne ararki zaten. Heçç. Pehh.
ben varım, gelip bulun.
Ancak Hayaller aleminde mevcut olan erkektir.

Tühhh. Gene olmadı.

Mehhh.
tam anlattığın gibiyim de sana bakmaktan allah korusun.