bugün

(bkz: evinizin onunde oynayin lan)

edit: şimdi düşündüm ben, dedim madem mükafat bekleyen var, verelim biz de bir şeyler. (bkz: al bunu alamaz mısın)

ha bir de copy paste için teşekkürü borç bilerekten;

(bkz: mouseunun sağ tuşuna sağlık dostum)
internette bilgi arayan birinin özel olarak bizim sözlükte de bu aramayı gerçekleştirmesi istenen bir durum olmasına sebebiyet verecektir... iyi mi olur...
girilen bilgi ne olursa olsun, sozlugu gelistirmek amacı tasıyorsa kesinlikle desteklenmesi gereken kampanya.
oylamanın pek de önemsenmediği uludağ sözlükte gereksiz gibi görünen kampanya. *
eğitim psikolojisine göre buradaki artılar olumlu birer pekiştireçtir. size göre bir önemi olmasa da karşı taraf için ister istemez güdülenme oluşturur. bu yüzden desteklenmesi gerçekten önemli olan durum.
şahsımın çok uzun zamandır içinde bulunmaktan keyif aldığı kampanya.

ona hem helal olsun, hem de artı oylar feda olsun ..

(bkz: seri halde artı oy veren melek)
sonuna kadar desteklediğim kampanya, hatta yanında promosyon birşeyler de olmalı. takvim, ajanda vs.
bilgi icerikli entrylere arti oy kampanyasi basligi altinda destek ve arti oy veren bilgi icerikli entrylere arti oy kampanyasi daha duzenlenebilir, yani bu konuda bilgi icerikli entrylere arti oy kampanyasi dahil olurpp ueur ppp

(bkz: entry nin sonuna dogru sacmalamak)
(bkz: beyin amiplerinin titremesi)
yurutulmesi cok zor olan kampanyadir. kolayliklar dilerim.
seri eksi oy veren ibne nin önemsemeyeceği hatta bolca eksileyeceği kampanya.

edit: ibnesin olum anladık eksile canın sağolsun.
sözlüğün geyikten başka bir işe de yaradığını gösterecek kampanyadır. çöp entrylerle dolan sözlükte biraz da bilgi içerikli entry olması hiç de kötü olmayacaktır ve artı oy vermek tematik yapan yazarları cesaretlendirecektir.
bunun yerine , organik bileşiklerden birin yazınca saçma başlıklar açmak diye bakınız verenler olduğu müddetçe , sözlükten pek de umutlu olmamak lazım.
destekledigim ve desteklenilmesi gereken kampanya'dir. tavsiye edilmesi sart.