bugün

''bildirimler( )''.. Yanındaki parantezin içinde herhangi bir sayı olmadığında gayet moral bozucudur. insana ufak mutluluklar getirdiği de olmuştur.
yeni tasarımla gelen yeni butondur. hayırlı olsun.
facebook şeysi. bonservisiyle gelmiştir.
doktor bu ne
çok geç gelen bir uygulama.
yeni tasarımda beğenen kişiler burada görülür.
ilk anlarda son beğenenler altta çıkarken şuan son beğenenler en üstte çıkıyor.
(bkz: zall çalışıyor) *
yeni tasarıma renk katan en güzel hededir. sevdik . eski tasarıma monte edilse o beyaz siko yere gitmesek daha iyi olur.
açıkçası şu ana kadar pek bir aksiyonunu görmediğim butondur. ne işe yaradığı meçhul olmakla birlikte, entry beğenilmesi veya kötülenmesi halinde hareketleneceği yönünde rivayetler dolanmaktadır. ama şimdiye kadar beğenilen veya kötülenen entrylerim olmasına rağmen herhangi bir bildirimde bulunmamıştır. zamanla kendine geleceğini düşünmekteyiz.

edit: oha ilk defa bu entry için bildirim geldi, karma dedikleri bu olsa gerek. **

edit2: karma değilmiş, işin sırrı sağ taraftan oylama yapınca bildirim gitmesiymiş. bu kutsal bilgi için tembel adama teşekkürler. bi an için heyecanlanmıştım.
çalışmıyorlan biz de sevinmiştik. onarın şu butonu efenim .
genellikle facebook ortamında saçma sapan durumlarda gelen şeydir. son zamanlarda oyun istekleri bile
bildirim göndermetedir.
yahu bu bildirimler butonunu ben oy aldığımız zaman aktifleşecek diye bekleyip duruyorum. hani "ben"den farklı bir şey olarak. meğer açık oylama da geliyormuş. sanırım öyleymiş bilemedim.
Takip eden yazarları göstermeyen buton. Bir ara düzelmişti gene bozulmuş. Zall gönder şu kuzenini artık.
sözlükteki butonu için:

melih gökçek'in üst geçitleri gibi vardır ama bir işe yaramamaktadır.
hem yeri yanlış(hemen her yerde bildirimler/notifications en sonra yer alır) hem de bozuk çalışıyor. az önce deneme amaçlı olarak birkaç entry girdim ve iyi ya da kötü oylananlar acaba bildirim veriyor mu diye bekledim ama yok, bozuk galiba.
eski tasarımda 2 gündür nedense ulaşılamayan sözlük istatistik alt bölümü.
zalltyapı çalışmaları olsa gerek.
an itibariyle mobilde bozulmuş buton.

bir bende ve meyyus da olmuyor herhalde
yazdık bir sürü yere ama sikine takan olmadı.

düzelteceğiz diye bozdular kurcalaya kurcalaya.

bir heykır gelmeyegörsün götü başı dağıtıyorsunuz hemen.
sözlük logosunda amerika kıtasından küçücük porto riko'yu barındıran fasilite.
Sözlük bildirimleri bozuldu galiba. Tiklanmiyor.
Seni ilgilendirecek derecede subjektif veriler .