bugün

entry'ler (148)

ak parti nin ülkeye çağ atlatması

önce ülkeye çağ atlattı sonra bize atladı.

1 60 boyundaki izbandut kız

uzaktan gördüğünde ''fırtına çıktı da dubalar kıyıya mı vurdu?'' diye düşündüren kızdır. Vahim durum.

sözlükteki yazarların çorap rengi

bir ara beyaz olduğunu hatırlıyorum ama artık değil.

gecenin tek şarkılık özeti

Chevelle - Red.

yds 2013

yandan devşirme sınavı olarak da adlandırabildiğimiz çok hoş(!) bir sınavdır.

iş arayan sözlük yazarları

karın tokluğuna çalışırlar. hayattan pek beklentileri yoktur.

ilk buluşmaya eşekle gelen erkek

kırsal alanda yaşayan erkektir. atım yok ama at gibi avrat var diye inceden bir mesaj vermeye çalışır.

hardal rengi pantolon giyen erkek

80'lerin disco tarzını 21. yüzyıla apaçi tarzıyla harmanlayıp taşıyan insan türüdür.

aşık olunan kişinin atılan mesaja cevap vermemesi

karşındakinin artık bu ilişkiden sıkıldığına işarettir monoton ilişkiden uzaklaşmak gerekir.

günümüzde azalan zeki entel kaslı erkek ırkı

yerini kırmızı, mor, pembe pantolonlu kafalarında her gün 5 kilo alçı, telefonlarında apaçi şarkısı bulunan bir ırkın ortaya çıkmasıyla kaybolan bir ırktır.

redhead

sevgiliniz kızıl saçlıysa bu lafı bolca duyacak ve anlamadığı için bir yanları kalkacaktır o anda onu söyleyen kişinin ağzını burnunu dağıtasınız gelir. * o yüzden hiç üzülmeyin iyi ki yok deyin.

bluevelve ile dinimi öğreniyorum

bu gidişle sözlükte diyanet gibi bir sistem kurulacak hamdolsun.

müzik sesinden şikayetçi olmayan alt komşu

alt katınızda böyle bir komşu varsa amfinizin sesini 1-2 tık daha arttırabilirsiniz. baktınız tavana vurulan süpürge sesi geliyor kapatın gitsin riske gerek yok.

egosu tavan yapmış insan

her şeyinin beğenildiğini düşünen insan türüdür herhangi bir konuda bile altta kalmayı sevmez uzak durulmalıdır.

yazarlarin en sevdiği hakaretler

buna bayılıyorum.

sen çok yanlış gelmişsin at sikine konan kelebek misali.

bursa da artvinli olmak

yeni bir memleket edinmektir.

sigarayı bırakıyorum deyip pakedi masaya koymak

bunların bir üst modelleri de paketin içerisindeki sigaraları kırıp çöpe atan insandır. halbuki dayanamayıp ertesi hafta yeni paket alır harcadığın paraya yazık.

cektingittindinlemeden

ne çektin diye düşündüren yazardır hoş gelmiş.

çekirdek çitlerken eksilemek

çifte haz yaşanan durumdur. hem çekirdeğin o tatlı içinin zevkini hem de hoşunuza gitmeyen entryi eksilemenin zevkini combo yaparak alabilirsiniz.

edit: hoş geldiniz çekirdek çitleyen yazarlar. *

bir belediye hizmeti olarak kaldırımları yenilemek

yoksullara yapacak ev veya yardım bulamadıkları için kaldırımları yeniliyorlar ki kaldırımlarda yatabilsinler(!) çok düşünceli bir belediyedir kendileri.