bugün

"çarçurharvur alalalal paralarıparaları saçsaçsaçsaç" politikasıdır.
youtube'dan oyuncu izleyen bir politikadır..
brezilya milli takımına bir defa çağrıldığı anda bedeli 7 milyon euro olan futbolcu bonservisinin, milli takıma birkaç defa daha çağrıldığında en az 20 milyon euro olacağını hesaplayamayan politika. günlük politika, sezonluk..

15 milyon euro değerinde iyi bir oyuncu alacağına, aynı fiyata 15 tane oyuncu aldıran, hiçbirinden de faydalandırmayan politika..

önümü göreceğim, adam yetiştireceğim diye anadolu takımlarında nerede gubidik adam varsa aldıran bir politika..

bonservisi elinde olan klasnic'i, sağlık sorunları nedeniyle almayan, ama elindeki böbreksizleri de göremeyen politika..

ah politika ah..
altyapıda ki süper çocuk muhammed'e odaklanan politikadır. nasıl olsa muhammed gelecek diye yıldız futbolcu transferi yapılmamaktadır. muhammed'inde eli kulağındadır 10 seneye a takımda oynayacaktır. daha altyapıda sinan paşadan olma seda kayan'dan doğma onurcan mı? onurşan mı? bir topçu daha var transfere ne gerenk var.
ronaldinho'yu kadrolarına katmadıkça başarılı olmayacak transfer politikasıdır.
(bkz: deniz baykal in siyasi hedefleri)
fm 2006 dan futbolcu bakmak ile ozetlenebilecek politikadir.iyidir hostur. *
(bkz: beşiktaş futbolcu öğütme merkezi)
2 bacak, 2 kol, 1 kafa yetmektedir.
dünya yıldızlarıyla isim benzerleği taşıyan oyuncular almaktır: (diatta, cissé, ronaldo)
(bkz: saldım çayıra mevlam kayıra)

(bkz: ya tutarsa)
takimdaki tüm ibrahimleri takimdan yollamak.* * * *
taraftarını heyecanlandıracak transferlere imza atamayıp kombine biletlere ilginin yerlerde sürünmesine neden olan durum.
takımda en tecrübeli oyuncunun 3 yıllık olabilmesini sağlayan politikalardır.

bilemiyorum, bu benim şahsi yorumum. arjen'e sormak lazım daha ayrıntılı yorumlar için.
son bikaç yıldır aynı yanlış ve hatalarla devam eden politikadır. aslında son yıla olan bu seneye bakarsak az sayıda transfer yapılmış ama yapılan transferlerde beklenen düzeyde olmadığından mütevellit taraftarın beklentilerini karşılamamamıştır. çok daha başka, kaliteli adamlar beklemekte taraftar ama bunun için güç güç için de sağlam bir yönetim gerekmekte tabi ki.
yoktur. keşke olsa. sinan engin'e ve futboldan zerre kadar anlamayan yıldırım demirören'in dümen suyuna bırakılmıştır.
(bkz: yıldırım demirören)
2008-2009 sezonu için konuşursak şimdiye kadar kayıpsız kapanan transfer politikasıdır. çek futbolcular iyiye benziyor. uğur, ekrem ve tuna ise iyi oyuncular. uğur ilk 11 i zorlayacak, diğerleri ise her zaman iyi bir yedek olabilecek oyuncular. tek kayıp olan seriç in ise bonservissiz alındığını düşünürsek bu seneyi kayıpsız atlattık diyebilirim.
sokarım böyle politikaya politikası. ne elde kaldı ne avuçta ama hala saçmalıyoruz, hala saçmalıyoruz.. 21 yaşına geldim lan ben 21, artık sevinmek istiyorum. toplasan bir şampiyonluk hatırlıyorum, gerçi toplanacak birşey de yok ortada. -1-

gençliğimi tükettin, hayallerimi yıktın, ümitlerimi çaldın ulan sayın yıldırım demirören. hani pembe kramponlu futbolcumuz olacaktı? hani sen gidecektin ve dertler bitecekti? neden gitmiyorsun? napalım, bütün stad ağlayalım mı gitmen için. kendi başkanına küfür etti diye daha kaç maç ceza alması lazım beşiktaşımızın. insan insana bunu yapar mı lan.? hangi takım seni musallat etti başımıza.?

benim disk golfü'nden anladığım kadar bile futboldan anlamıyorsun, sayı saymayı bilmiyorsun, hiç dayak yememişsin... bunlar elimde olan sana ait bilgiler. bi de ev adresini bilsem gördüğüm ilk uzay mekiğiyle odana dalmazsam halı sahada maldonado'dan bacak arası yiyeyim. bak büyük yemin ettim sayın yıldırım demirören.

bursaspor'un aa bak kuş diye kandırıp arkasına tekme vurarak göndermeye çalıştığı bir futbolcu amcamızı, umut bağladığımız ve en azından bu klüpte güzel şeyler de var dememize neden olan aydın karabulut'u vererek kendi skandallar listene kattın. bu seneyi de boş geçmedin aferin sayın yıldırım demirören. üste verdiklerini hiç söylemiyorum söylemiyecem banane. halbuki yusuf şimşek'i alana klubün anahtırını vermeye hazırdı bursaspor. oynamayan futbolcuya boş yere para vermeyi hangi klüp isterki? beşiktaş ister. hem de üstüne aydın karabulut'u verir. adı da yüzyılın takası olur.

bunun neresi takas lan. hiç bisikletle araba takası olur mu? siz hiç mclaren'i hamilton ile jason tahincioğlu takası yaparken gördünüz mü? sahipsiz mi bu kulüp?

o yusuf şimşek dediğin adam sezon başında bedavaydı sayın yıldırım demirören. yusuf şimşeği alana coca cola ayısı veriyolardı. şovmen değil futbolcu istiyoruz, aydın karabulut'u geri istiyoruz ya da seninle juan laporta'yı takas etmek istiyoruz. anlamıyor musun biz pes ettik artık n'olur git biraz da galatasarayı fenarbahçeyi yönet. arday'ı ver ümit özat'ı al, alex ile veysel cihan'ı takas falan yap. federasyondan talebimdir yoksa düpedüz haksız rekabet var ortada.

beşiktaş'ın değil, beşiktaş'ın başındakilerinin politikasıdır, vizyonsuzluğudur.
davul tozu, minare golgesi, kus sutu, vezir parmagi gibi biseydir.
3 aşamalıdır.

-alırken para ver..
-oynatırken para ver.
-Gönderirken para ver.
(bkz: e=mc^2)
(bkz: yıldırım demirören/#5487774)
8 milyona fit olan Juventus için 18 milyon teklif etmesi

http://www.hurriyet.com.t...tbol/11967260.asp?gid=229
34 yaşındaki yusuf u asrın transferi gibi gösteren ve karşılığında tuna üzümcü ( yaş: 26 ) ve aydın karabulut ( yaş: 21)u takas olarak bursaspora veren, yetmezmiş gibi üzerine 500.000 € nakit para veren zengin klüp tabii ki bjk dır. umarım bu sene bursaspor camiası olarak veron, zidane yada kempes üçlüsünden birini transfer edip bjk ya takas yoluyla verebiliriz. çok yaşa jimnastik klübü!!!