bugün

oyun stilinin quaresma ile aynı olmasından ötürüdür. aynı topçudan iki taneye gerek yoktur.
kadrosundaki yabancı kontenjan fazlalığından dolayı transferinden vazgeçilmiştir.
hayallerin bile bir sınırının olması gerektiğini hatırlatan durumdur. ığdırspor'un messiyi almama sebebi ile aynı durumu teşkil eder.
o oyuncu o kadar para etmez, cristiano iki göt sallayacak diye 93 milyon euro verilmez.
(bkz: beşiktaşın futbolcu israfına dur demek)
cristiano ronaldo iri gelmiştir ondan alamamıştır.

not: alamama sebebini yazdım almama sebebini düşündüm bulamadım.
almaya kalkışıldığında cristiano ronaldo'ya beşiktaş'ın ipotek verilmesiyle sonuçlanır.
şuanki kadroya birde ronaldo eklense seneye şampiyon kafadan belli. liginde biraz heyecanı olması lazım yani. yoksa alamayacağımızdan değil istesek alırız. oda olumlu bakıyormuş zaten. türkiyede birtek beşiktaşta oynarım demiş.
tamamen ronaldo'nun gelmek istememesidir. hangi dünya'nın en iyi futbolcusu 24 yaşında kariyerini sikip atmak ister ki?
ronaldo nun josep guardiola yı itmesidir.
tamamen ronaldonun tercihidir nedeni ise gutiden korkmasıdır.
devre arası transferlerinin bittiği yönünde açıklama yapılmasıdır.
rakı mehtapta değil mehtaba karşı içilir.

pardon o türklerin uzaya çıkmama sebebiydi.
artık yabancı yedekleme kontajının da aşılmış olmasından olabilir. *
ibrahim üzülmez onay vermediği içindir.
sergen" c ronaldo gibi bank asyada 100lerce futbolcu var" demiştir yönetimde vaz geçmiştir.
cristiano ronaldo; beşiktaş isterse gelirim dedi.
zamanında ronaldo diye bir futbolcu oynatmış olmamızdan ötürüdür. biz prensipleri olan bi takımız aynı isimde bi başka oyuncu..yo adamım,biz böyle bi takım değiliz.
serdal reyiz'in istememesidir.
--spoiler--
serdal reyiz istesin, kıbrıs rum kesimini bile alır.
--spoiler--
kartalız ya, uçtuk iyice, amına koyayım.*