bugün

Mükemmel olur, biz üclüyüde cekeriz, adam gibi gece kulübünede gideriz.
Asaletimiz yeter.
son haftaya kalacak kutlamalardır. o yüzden iyi hazırlanıp sonuçları beklemek gerekir. kursakta kalma ihtimali de var her şartta. (bkz: 2006)

sadece beşiktaşlıların katılmayacağı kutlama. sempati duyanlarda fener için opera eşliğinde katılacaklardır kutlamalara.
http://fanatik.ekolay.net..._HDetail_33_134510_14.htm

şöyle bir program var. pazar günü çarşı'da şampiyon takımımızla buluşuyoruz.
112 dünya kanalında canlı olarak yayınlanacak kutlamalardır. ülkemizin tanıtımına katkıda bulunacağına inanıyorum. çarşı'dan yaratıcılıklar bekliyoruz. gerçi onlar kendini feshetmişti. ama olsun geri döndüler.
bu sene şampiyonluk kelimesini cümle içinde kullanamamış diğer 2 büyük takım taraftarlarının tv karşısında "ah o gemide ben de olsaydım" melodisi eşliğinde izleyeceği kutlamalar olacaktır. havai fişekler falan atacağız, bakarsınız mavi bulutlara, üstelik umutla...
pazar günü takımın dönmesiyle inanıyorum ki muhteşem olacak kutlamalardır hadise, mustafa sandal gibi ünlü isimlerinde konser vereceği söyleniyor. inanıyorum ki beşiktaş taraftarı büyüklüğünü gösterecek bir kez daha.

artık söylenecek fazla bişey yok ne diyelim
çıldırt bizi delirt bizi kartalım biz hazırız.
bugün 16.00 da inönü stadyumunda başlayacak kutlamalar. saat 20.00 dan 21.00 e kadar demet akalın ve mustafa sandal gereksiz yere işgal ettikten sonra stadı, asıl eğlence 21.00 den sonra başlayacak. oyuncular falan tek tek sahneye çağrılacak ve kupa töreni yapılacak. şu sıralarda ise takım, akaretlerden üstü açık otobüsle yola çıkıp tezahüratlar eşliğinde stada geliyor.
kutlamalar güzeldi. iyi organize edilmiş tadını kaçırmadan, çoşkulu ve görkemli kutlama oldu ama sahaya girip futbolcuları ezip, tur çoşkunu yine 2003 yılındaki gibi baltaladılar. ama sanırım sonra oyuncular çıkıp tur attı. neyse ben gitmediğime pişman oldum.

sonuçta 1 sezon daha geçti. futbolseverler için haftasonları boşlukta geçecek. 1.5 ay sonra avrupa kupaları, 2 ay sonra lig başlıyor.

ben bu yaz döneminde futbolla büyük ölçüde alakamı kesiyorum. hiç çekilmiyor. çünkü transfer döneminde dönen iğrenç transfer palavralarını takip etmeye hiç gerek yok.
bedava oluşu nedeni ile stadı tıklım tıklım doldurmuş binlerce taraftar ile yapılan kutlamadır.. lakin can sıkıcı bir durum var ortada.. bütün sezon boyunca her maça gitmiş, kombinesini almış, orjinal ürünlerini temin etmiş, her deplasmana sinyalci ya da apaçi modunda dahi gitmiş olanların girip izleyemediği kutlamadır.. "o"nun hakkı "bu"nun hakkı diye ayırt etmek istemiyor insan ama bir çeki düzen getirilse oldukça başarılı olabilir.. yoksa biz kasetten çalan marşları değil yüreğimizden gelenleri haykırmak istiyoruz mabedimizde..

ama holosko'nun, bobo'nun, cisse'nin, ernst'in, sivok'un, zapo'nun, zan'ın, tello'nun o muhteşem sevinçlerini görmek bu kupaları nasıl yürekten istediğimizi göstermiştir bize..

yüreklerine ve yüreklerimize sağlık.. geçici de olsa tüm dertleri unutturması mükemmel bir şey..
tahminlere göre bjk inönü stadı pazar gecesi şampiyonluk kutlamalarında tam 50.000 kişi doldurmuş ayrıca bu bir rekordur.bildiğim kadarıyla inönü stadı 45.000 kişiyi geçememişti.
güncel Önemli Başlıklar