bugün

Hayır vodafone arenanın önünde istiyoruz.
hayır vodafone arenanın önünde istiyoruz.
rezervasyon ve ekran görüntüsü alındı.
görsel
görsel

Bu burada dursun. Aslan götü görecez.
Senin kıllı götünü ne yapalım lan zikik. Maçtan sonra ağlarsın.
lig ne olursa olsun beşiktaş avrupada daha farklı oynuyor, bol gollü bir maç olacak orası kesin, bjk ön alanda kaptığı toplar ile çok tehdit yaratır. leipzig dinamik bir takım ama teknik kapasiteleri yok sayılır.
bu maçın fark yaratacak adamı q7 ile oğuzhan, bu ikisi ciddiye alırsa , bkj galip gelir.
Maç bahane şeylik şahane başlığıdır.
görsel
gelcem aq sırf izlemek icin gelmezsem ibneyim.
twerk deyince kalktı, Ç̽̂̈́͊̊̅͛̿̆̔͗́̌̊̏͊͂̔̓̀͊̊̏̏͌́́̌̃͒͐̓̄͋̏̿̊͋̎̊͐̉̎͗̀̔͛͌̄̆̄͌͂̔̐͗̐̎̏̋̈́̒͂̔̅̄̓̈́͊̽̾͋̊͂̒͑̂́͐̌̃̀͊͑̀̄̈́̕̚̚̕͝͠͝͝͠͠͠͠͝ inş kızdır diyerekten çarşıya iniyorum birazdan.
akıllara mehmet ekici fenerbahceye gelirse etek giyerim diyen turgay demiri getirmiştir.

edit:bikini giyerim diyen ahmet çakarda var.
yola cıktım o götü görecem hacııı.
Evet bekliyorum nerede caps isteriz caps.
Bahane bahanbahane... beşiktaş şahane
'' vaadetmekle mal tükenmez '' demişler.

şu maç öncesi x olursa y yapacağım kalıbından da gına geldi mk !

tanım; bir iddia.
Çarşıda o göt ayın ondördü gibi açılmazsa şerefsizsin.
Fıkradandır anlatırlar.

Zamanında bir maymun varmış, göl kenarında bi elinde karpuz bi elinde rakı hem yer hem çekermiş. Gelen giden oooooo maymun kardeş yarasın ne var ne yok naparsın dermiş. Maymun da manymunluğundan olsa gerek napam kardeş yiyorum içiyorum Aslan sikiyorum diye cevaplarmış. Gel zaman git zaman bu durum Aslanın kulağına gitmiş tabi Aslan acayip rahatsız olmuş bu durumdan bir hışımla maymunun yanına gelmiş napıyon la burda yarak kafası demiş. Maymun bakmış post pahalı Aslan deli. El pençe divan durmuş bükmüş boynunu napam abi yiyorum içiyorum amcık amcık konuşuyorum demiş. Demiş ya işte o hesap.
Videoya çekmezseniz üzülürüm. Çünkü orda olamayacağım. Bekliyoruz.
görsel
wow kalçasına güvenen yiğidin meydan okuyuşu.
Bu renkli gelcem dediğine bakmayın kıvırır son dakka.
beşiktaş'ın leipzig'yi yenmesi ile sonucu merak edilen iddia. varsa alırım bir dal video kaydı...
şiktir cit ipne...
görsel