bugün

üniversitelerdeki pkk'lı hırtların antileridir. şahsen iki tarafta birbirlerini ziktiği için sorun yok. izin verin geçsinler. aylar sonra kalmaz zâten.

ekleme: polis destekliyor diyen maldır. kaç kere görmüşler acaba bu gösterileri? bilmeden ötmeyin amk.

ekleme2: istanbul üniversitesi'nde her gün olan bu olaylar karşısında polis her gün müdahil olamayacaktır. pkk lehine yapılan gösterilerde de son ana kadar beklenir. o zaman da pkk'lı mı oluyor polis? onları mı destekliyor? düz mantığa bak anasını sikeyim.

birilerinin kedi sikmişliği kadar bizim kedi kerhanesi açmışlığımız var, rahat olun.

not: istanbul üniversitesi edebiyat fakültesinden selamlar.
polisler tarafından neredeyse desteklenen gösteridir. bu islami tayfa dışında birileri yapmış olsa gaza boğar, tomalarla yerle bir ederlerdi.

edit:polisin göz yummasının desteklemek olmadığını iddia eden mal oğlu maldır. çok bildiğini iddia edenlerin yakaladığı fare kadar kedi sikmişliğim de vardır.
meydan boş kalmış demek!
Niye Suriye'ye gidip de orada sallamıyorlar o bayrakları sebebi anlaşılamayan grubun gösterisi.

Lan gidin orda götünüze iki üç bomba yiyin işte, yiyor mu yemez tabi. Burada, nispeten laik ve özgür bir toplumda, malaklar gibi bağırıp sallanmak, sonra da eve gidip olan yemekleri mideye indirip geviş getirerek TV'de karıların memelerini dikizlemek kolay tabi.
Oğlum bu istanbul universitesinde gosteriler vardiyalı şekilde mi oluyor anlamadım. biri bitiyor öbürü başlıyor bunlar ne zaman derse giriyor kafamda deli sorular.
Sol eğilimli gösteriler terör örgütü propagandası olarak yasaklandığı için gösteri ve toplantı yasasına muhalefet etmekten dağıtılır ama açıkça belli bir yasadışı örgüte referans vermeyen toplantılar önceden izin alınmış ise müdahale edilmeden sadece seyredilir ve polis kamerası ile kaydedilir.

Not: Beyazıtta okudum.
bende beyazıtta okuyorum böyle şeylere alıştık artık. neyseki bizim gözümüz yok böyle şeylerde. üniversite değil propaganda yeri mübarek.
kurşuna dizilmesi gereken grubun yaptığı gösteridir.