bugün

Yazın domates gibi olmaktır.
en gerçekçi yanıtı beyaz tenliler verebilir.
türk olmamaktır. bir türk eğer ben beyaz tenliyim diyorsa muhtemelen hayatında hiç beyaz ten* görmemiştir. ortadoğu'da bulabileceğiniz en açık ten rengi buğday tendir.
berbat bişey dersi elimi çeneme koyup dinleyelim dersin ve ders sonunda çenen kıpkırmızı olur ağlayayım dersin herkes anlar biraz güneşleyeyim dersin domates olursun olursun da olursun.
Utandığımda domatese dönüyorum ve hemen anlaşılıyor başka şikayetim yok memnunum.
zordur. güneşlenmek güzel bir kızarmayı gerektirir. bronz olmak domates ile benzerlik noktasına gelmekten geçer ki tam olarak olamazsınız. onun dışında tenin hemen kızarır. bazen vücudunda morluklar görürsün ve şaşırırsın. aaa nereye çarptım? ne oldu bana? gibi sorular sordurur. zordur ama güzeldir ya.
çekiciliğin göstergelerinden biridir yani net.
erkeksen daha zordur.
O kadar beyaz olmak ki güneşe çıkınca iç organlarının görünmesi. Aşırı şeffaf bir tenim var, rahat rahat dolaşamıyorum arkadaşlar. Herkes bana bakıyor dışarıya çıkınca, ühühühü.

Şikayet ediyor gibi yapıp kendini övmek. Sene olmuş 2050 hala aynı taktik, bir bitmediniz.
En nefret ettiğim şeydir.

O ne a.q pamuk gibi insan mı olur?

Beyaz kutup ayısı mısınız siz? Insansınız.

işin garibi güneşe çıkınca da esmerleşmeyenleri var bunların. En fazla domuz gibi kızarıyorlar. Gıcık olmamak mümkün değil.

insan dediğin öyle olmaz.
Sivilce ve kabarcık yaparsa çok kötü sonuçlar doğuran tendir. Bence denize giderken havlu falan atsın üstüne.
yüzümün kızardığının hemen farkedilmesine yol açıyor bu durumda daha çok utanabiliyorum.
Tatilde çok zor tatilde..
azcık güneş ışığının bile sikilmişten beter etmesi. kulaklarım bile yanıyor. kulak yanar mı yahu?
görsel
Kudurun.

Yeşil yeşil damarlarımız görünüyor, hatta bende epey mor damar da belli oluyor.
Suriyeli, arap sanılma olasılığınız sıfır.

Bi de bu yüzden ağlayın ajshdh.
Sinekler diyorum...
Kızların erkekte aradığı özellik galiba. Bide renkli göz tamam. Bahtsısız sözlük bahtsız.
sahip olduğum icin caktirmadan gururlandigim durum. o gunese cikar cikmaz kizariyorum diyenlerde rica ederim gunes ve bakim kremlerini bimden almasinlar.
ülkemizde bazı açık buğday tenlilerin sahip olduğunu sandığı ten rengidir. beyaz tenlinin de esmer tenlinin de buğday tenlinin de güzeli çirkini vardır. sırf beyaz tenli olmak birini güzel yapmaz. sarışın mavi gözlü deyince gözde taş gibi mankenler canlandığı gibi , beyaz ten deyince de herkesin gözünde bir melek canlanıyor.
türkiyede beyaz tenliyim diyen kızların yüzde 80'i kumraldır.
yazın millet güneşlenip bronzlaşırken bizim piliç gibi kızarmamızdır.
acı. fazla acı. çok acı.
Hmm tam düşürmelik başlik, yazın bakalım beyaz çikolatalar.

görsel
Üstüne çikolata kaymak ve Antep fıstığı koyar yerim.
Yemezsen yanında yatarım.

BEYAZ tenli kız olmak Allah'ın bir lütfu ve kusursuz eseridir.
yazın çok sıkıntı verebiliyor. yarım saat güneşte kalın direk yüzünüz yanıyor, kollarınız amele yanığı falan...