dünyanın en güzel kadınlarının dahil olduğu,süt tadındaki kadınlar
(bkz: juliette binoche)
(bkz: naomi campbell)
bi de kızıl saçlı olsa tadından yenmez. *
bordo rujun en çok yakıştığı kadınlar
ne güzeldir onlar..diz çökülesi,boyun eğilesi ve mutlu edilesilerdir..mutluluk ve hüzün soyutlarının üstlerinde en güzel durduğu insanlardır..o kadar güzel ağlarlar ki acaba bu işe bir son versek mi vermesek mi diye düşünmekten kendini alamaz insan.. (bkz: honore de balzac)'ın (bkz: vadideki zambak)'ı (bkz: lev tolstoy)'un (bkz: anna karenina)'sı (bkz: dostoyevski)'nin sonia'sıdır onlar..bir şiirde geçtiği gibi bir çiçeğe gülmeni bir güle benzemeni sevdim denilesi kadınlardır..

(bkz: kadının beyazı makbuldur)
(bkz: kızıl saçlı beyaz tenli yeşil gözlü kadınlar)
esmerin endamı karşısında sönük kalan kadınlardır,sürekli hasta görünen kadınlardır
severek takip ettiğimiz kadınlardır.
güneşin kıskandığı kadınlardır ayrıca
bizim için * beyaz kadın daima çekici olmuştur.zira insan tabiatı gereği elinde olmayana özlem duyar. mesela inkilisce kursuna giderken hocamız türk kızlarını çok beğenip ingilizler için amiyane tabirler kullanırdı.halbuki yan sınıftaki meslektaşına hasta olurdum...
kisin uc ay grip,sinuzitten perisan olmus durumda KBB dr.na gittiginizde,"bu lenfatik tipli olmanizin sanssizligi." sozunu istebileceginiz durumdur.
tenlerinin renginden dolayı cok kansızsın bi doktora git denen kadınlardır.
(bkz: pekmez ye kan gelsin suratına)
türk ise karadenizli olması muhtemel kadın.bu kadınların çoğu nordic, baltık bi ulkeden gelmiş olup güneşe hasret kadınlardır.muhabbetleri de pek soğuk olur***
bazıları ölü gibi olan ve cidden hiç de hoş gözükmeyen hatta bundan memnun olup "yanmamak için üstümde yorganlan dışarı çıkarıııım..."şeklinde olayı abartan türleri mevcuttur.çoğunluğu ise sloryama girmek suretli bu özelliklerini kaybetmişlerdir ztn
kızıl saçın en bi yakıştığı kadınlardır. bazıları ölü gibi görünürken bazıları aksine yaşam enerjisi verir ve bir anda erkeğin hayatını altüst ederler.
bir çok şey söylenir bu konuda en çok ısırılınca kötü olur
ikide bir karşıma çıktığında ulan hayatımın kadını geldi heralde diye açtığım başlıktır.netekim gelen üçün en küçük olanıdır. nese güzeldir beyaz kadınlar.ince şişman, uzun kısa ama, ben güzele güzel demem güzel benim olmayınca.sözlük anlıyomusn beni sözlük hülayynnn
solaryumlu yapay kadınlardan daha güzeldirler.
(bkz: nicole kidman)
o kadar güzellerdir ki ihraç şeklinde ticareti * yapılmaya başlanmıştır*
siyah saçlı olması ile çekiciliği X2 olan grup
bir de siyah sac ve mavi gozle ilahi ucluye ulastıgında görüldügü anda asık olunabilecek kadınlar
genel itibari ile daha fazla rağbet gören kızlardır.
ne kadar isteselerde bronzlaşamayan kızlardır. tenleri hassastır ve yaz aylarında mutlaka yüksek faktörlü güneş yağı kullanmalıdırlar.*
Yanında mavi göz ve siyah düz saçlar ile geliyorsa bir içim sudur.