bugün

ya 15 yaşından küçük ya da 30 yaşından büyük olan kızdır.
kirden griye dönmüş conversi olan kızdır.
(bkz: converse)
tunik altına tayt kombinasyonunu da yapmıyorsa, evlenilesi kızdır. modanın karakter/kişilik öldüren bir şey olduğunu kavramıştır.

insanın giyim kuşamı, onun kişiliğini yansıtır, ifade eder.
tüm erkeklerin beyaz tişört, blazer ceket.
tüm kadınların, tunik, tayt, kahverengi çizme ve deri ceket
giydiği bir düzende hangi kişilik, karakterden bahsedilebilir?

(bkz: moda/#14176405)
evlendiğinde mutfağında sarı bezi olmayacak kızdır.
popüler kültüre karşı çıkan kızdır.
ugg u da olmayan kızdır.
beyaz yok. sarı da yok. hatta pembe de, mor da, yeşil de, mavide yok... çünkü benim converse ayakkabım yok.
ne farklı olmak için ne de amerikan emperyalizmine karşı olduğum için. ne komünist ne de anarşist olduğum için; sadece sevmediğim için yok.
almayı istememiş kızdır.
mesela benim yok. hiç almak gelmedi aklıma. alayım diye de çıktığım zaman başka bir model görüp almışımdır. ama alacağım bir gün. diğer kızlardan neyim eksik. *
yanında her daim beyazlığını koruması için ıslak mendil taşımak zorunda olmayan kızdır.
popüler kültüre karsı cıkıcam dıye onu gıymem bunu yapmam ahkamı kesmek gıbı bi derdi de olmayan
kızdır belki de. Ayrıca beyaz conversei olan kızın da umrunda olmayan kızdır.
ikisini de rahat bırakın.
krem rengi almıştır o daha çok renkle kombin edilebilyor.
Pek de bir eksiği olmayan kızdır.
en sevdiğim kız populasyonudur. güzelim kunduralarımız varken..
ne kadar çok arasak da böyle bir nitelikli kıza rastlıyamayacagımız bir tipdir.
yeşil conversei olmayan kız
kırmızı conversei olmayan kız
mavi conversei olmayan kız
siyah conversei olmayan kızdır

yani aslında conversei olmayan kızdır. bez parçasına servet ödemeyen kızdır. onun yerine gider sapasağlam adidas alır giyer, ayak sağlığını düşünür.
akıllı kızdır.
annesinin "beyaz çabuk kirlenir" sözüne boyun eğmiş kızdır. *
beyaz converse i olmayan münasip bir erkekle mükemmel bir çift olacağını düşündüğüm kızdır. benim yok misal. (bkz: merhaba kızlar merhaba)
tüm beyaz converseli kızlar arasındaki o garip benzerliği farkettiğinden beyaz converseden öcü gibi uzak duran kızdır. (bkz: garcia etkisi)
yıl olmuş 2012 hala converse mi giyilir diye düşünen kız da olabilir.