bugün

(#28641708) entry'si ile kaleminin keskinliğini gösteren on birinci neslin yeni bir yazarıdır.

hoş gelmiş. koştursun efendim sözlükte...
itin uğursuzun teki.
hayın ve de zalım yazar.
gece gece açtığı bir başlık ile kahkaha atmama vesile olmuş takip edilesi yazar. evet evet, hemencecik karar verdim.
Hangi başlık? yaz da Biz de kahkaha atak.

Bir yazar.
sağlam trollerden. sözlüğe de böylesi lazım. gerçek ile kurguyu hikayenin ilerleyen kısımlarında ince bir çizgide idrak etmemizi sağlıyor. takipteyiz.
utandırmayınız efenim parmak uçlarınızdan gece gece kokoreç yağı damlıyor sahi olsa da yesek, demek isteyen ve akabinde de diyen yazar.
(bkz: dissisiyitif kişilik bizikliği)
çok tüysüz bir yazar. allah hübschmann'ımın başına vermesin.
Çok yüzsüz bir yazar. Allah kimsenin...

Ahah iyi yazar iyi.
Oldukca da yardım sever.
Buradaki (bkz: ama) ırkçılık beyanıdır.
gördüğüm en müthiş nicklerden.
Kendi başlığını uplayıp duran yazar.
(bkz: silik yemesi gereken yazarlar)
fethullah gülen'e de fetoş dememe pek içerlemiş.
adam tam bir ürün. (mal,meta)

evet evet sana diyorum üstteki.

yaşın tutmuyor belli ki çayımın şekeri.

ahahahha, fetoş denilmesine içerlemek ne kelime gıdısını gıdıkladığım, dünyam başıma yıkıldı. 8 saniye boyunca hayatın anlamını sorgu memuru edasıyla bulutlardan sorar oldum.

https://www.youtube.com/watch?v=qQJzvr4Ts9c

bak bunu buraya bırakıyorum. arada bir nükte olsun diye kullanırsın. zoruna gitmesin, içerleme.
Adının bestecan ya da iremkan olduğunu düşünmekteyim.

Aynen lezo.

Ayrıca feyk hesabı (bkz: yerlesikhayatagecemeyenmunzevi)'dir. O hesabı bir ara siliniz.
sözlükte saatlerce makara yapabileceğiniz ender yazarlardandır.

sayılarının zamanla çoğalması temennisiyle.

şimdi çoğalma falan deyince çocuğa musallat olmayın hemen "zikip çoğaltalım abi" diye.

velhasıl kelam sevdim kendisini.

yazsın çizsin bakalım.
oğlum bu adama saygı duyun. istanbullu olanlar bilir, buraların en keskin ticari figürleri gül satan çingenelerdir.
adamın iliğini kuruturlar, güzel de para alırlar. gözüne kestirdikleri benim dese kurtulamaz.

bakınız çok ilginç, ben bu puştun iki çingeneyi birbirine düşürüp ikisinden de çiçek alıp üstüne 1'er lira aldığını bilirim.

nutkum tutulmuştu şerefsizim.

üstelik eli kolu alçıdaydı bunu yaparken. adam resmen laf cambazı, dolandırıcı ruhlu.

beyaz ama genellikle zenci isimli nickten de anlaşılacağı üzere çoh tehlikeli çoh.

bir adet puşttur.
sikerim böyle hayatı..
Hayatı sikiyor adam helal olsun*
Bugun okulda iki zenci gordum ama goremedim ilk defa canli zenci gordum ama gorunmuyorlar anlamadim ki zorla gordum cok dikkatli baktim yuzlerine cok sempatiklerdi.
çok sikici bir dönemden geçen yazar. sanırım zenci tarafıyla şu an sözlükte. umarım o taraf yüzüdür.
kendisine bir özür borçlu olduğum yazardır.

umarım beni affeder.

sırf ondan özür dilemek için şu an fotoğrafımı çekip paylaşıyorum.

ne kadar üzgün olduğumu görsün diye :

görsel
Sikerim böyle hayatı..
bak evlat sana büyük nasihati .bu kadar sık kullanma ,sonra arar bulamazsın .bu işin yarını var .
bana özelden yürüyen yazar.

bi de affedersiniz ama muhtemelen bamya kadar pipisiyle hayatı sikmeye kalkması yok mu iki de bir.

erkeğim ben dedim,

olsun dedi ben hazırlığımı yaptım.

buyrun bana yolladığı fotoğrafı, bu nasıl hazırlık lan :

görsel

pek de çirkin bir şey maşallah.