bugün

sohbeti güzel, koyu beşiktaşlı, sevdiğim bir yazardı.
Onbirinci nesil silik.

Bu kadarını ben bile tahmin etmemiştim.
ortadoğu ve balkonların en göz alıcı çamaşır ipi aynı zamanda kuğu gölü balicisi bagz (beyaz ama genellikle zenci) kısa bir süreliğine online.
sitedeki hanımefendi ilgisini üzerime çekip dm'lerde eril tribal enfeksiyonlara sebep olacağım için şimdiden tüm kullanıcılardan özür diliyorum.

iyi siteler her biri birer papatya olan hanımlar, size de iyi siteler lan pis herifler.

hanfendilerin mesajlarını alfabetik olarak yanıtlayacağım, lütfen gecikmelerden ötürü kusura bakmayın sizi seviyorum.
Oruc olmasam mesaj atardim ama namahrem sonucta.
zencilemun .
Istikbalde bizi 3 yavru bekliyor asilan sozluk kizi olursa cok fena bozulurum.
Kadinlar ustundeki etkisi kiskanilan sabahin 7 sinde seksi olabilen teni gunesten parlak yoklugu olum varligi zulum yazar. Sevdi mi tam sever optu mu alt ceneyi somurur gomdu mu oldurur. Bi bakisiyla 7.5 saniye dusundurur guldugunde uzun lark yaktirir. Plazaya doner bicagiyla girer kavgada bi kere o eli indir lafini o soyler. Apollo heykelini kiskancliktan catlatmis afroditi heyecandan patlatmis yazar.
Doğumgünü kutlu olsun güzel insan. Iyi ki varsin iyi ki seni tanimisiz.
o kadar dedim ergenliği sorunu geçen yazar.

merak etmeyin siz istiklal mahkemesinden önce Allahın mahkemesi kurulacaktır...

https://www.uludagsozluk.com/e/31723918/
Bakıyorum da ortalık yine yarın yokmuşçasına, çılgınlar gibi spastik kaynıyor.

Girer girmez yine terliksinin birine giydirdim. Ohhh misss.
Şimdi tekrar gidebilirim.

Dostlara selam.
(bkz: beyaz zenci)
Mandanın söğüt dalına yuva yaptığını, yavrusunu da sineğin kaptığını iddia eden sağlıksız anonimi kanaat önderi kabul edecek psikolojide uyandım sevgili romalılar.

Naabıyonuz lan amanını yandıklarım, tiridine tiridine bandıklarım.

Yokluğumda biri de demiyor ki, merak ettik necip fazıl kısakürek ve ahmet hamdi tanpınar kavga etse kim döver. Yazık.

Neyse lan bedava sanmayıp para verip aldıklarım, bununla kikirdeyin ben gidiyorum. Alayınıza günaydın.

(img:#996306)
S.a sevgili romalılar, ne muallaklaksınız siz hala aynı terane hala aynı tası taşıyıp aynı hamamda volta atıyorsunuz. Bir ikinizin kalbini kırıp diğerlerinin yanında rencide etmeli bir kez daha fağğhatt bunun için yeterli akrep ve yelkovan stoğu yok.

fikrimden geceler yatabilmeyenler, bu fikri başından atabilmeyenler, neylesin ki mene çatabilmeyenler varmış.
üzülmesinler..
onlara sevdanın yolları, milena'ya mektuplar.

Burnunuzu toplu taşıma araçlarında homosapiens umarsızlığıyla çekmeyin, annelerinizi de üzmeyin.

Selametle.
keşke o şerefe nail olsaydım cümlesini uykulu gözlerle bana kurduran istanbul bebesi.
burada; lay lay lay lay lay lay lay lay laaaaaaaaaaaaaaaaay kaaaaaaaaaaaaaaaaaraa kartaaaaaaaaaaaaal! lay lay lay lay lay lay lay lay laaaaaaaaaaaaaaaaay kaaaaaaaaaaaaaaaaaraa kartaaaaaaaaaaaaal!
gelecek pazartesi için playliste; ekinler dize kadar' ı attım, bekliyorum lider olarak.
Koyu beşiktaşlı, delikanlı, içten ve hayatı potasında eritmiş bir yazarimiz. Ayrıca güzel espri yapar, muhabbeti sağlamdır.

Sevin sayın ulan, öyle biridir kendisi.
(#31109542) Önce özel mesajdan sonra buradan bir şeyler karalayıp duran yazar. Whatsupp kullanmadığım için o formatı zaten bilmiyorum; dahası, Genelde bana laf atanlara a) ya çok kızar anında bombardıman yaparım, b) ya da çok kanım kaynar, tanışmaya bakarım. Ne özelden yazdıkları ne de burada karaladıkları hiçbir şekilde ilgimi çekmiyor. Ne sinirlendim, ne kızdım, ne güldüm, ne kanım ısındı, ne ilgimi çekti, ne merakımı celbetti...varlığı etkisiz eleman, sıfır gibi. bunu da sırf ""aşure'de birtakım duygular provoke etmişimdir" dediğini varsayarak yazıyorum, yok etmedin arkadaş.

Kendisinin 13 yaşındaki kızışmış ergen dişiler gibi ahahahaha diye şuh kahkahalar atmasını geçersek, gece gibi çok değer verdiğim bir yazarın kendisinden çok övgüyle bahsetmesi üzerine entrylerini de okumaya çalıştım; onlar da bir şey ifade etmedi, kötü veya iyi babında söylemiyorum, bir duygu, heyecan, "emotion" uyandırmadı; ne gülümsedim, ne aaa olur mu dedim, ne şöyle ne böyle...bildiğin entryler işte, yukarıdaki arkadaşların kimileri kahkahadan yarılmış, ne mutlu onlara...demek sevilen, komik, popüler ve üretken bir yazar, hayırlısı olsun...

Kolay gele, bol yazmalar...
Rencide eder örseler atar. Bunu yaptıktan sonra çömüp uzun larkını yaksa da 9.5 saniyelik dalgınlığı size değil önden yürüyen kadının kasasınadır.

Ay pardon siz sevişiyordunuz değil mi kusura bakmayın devam edin lütfen.
Birleştirici değil ayrıştırıcı unsur.

Üslubum ne kadar da raks tınısında.
Komplike lakin hafif ve küfürlü.

Ahahahahaha sevgi seli buralar hep, yanaklarım ıslanıyor.
Salyalı veletler yanaşmasın, huhatam olmak için enerji sarfında bulunamam.

Çümqü ben minik ve huysuz bir simcapım^^

Ahahahahaha.

Ekleme;

Genç zoofililer rahatsız. Ahahahaha.
Arkadaşlar üzerim ve rencide ederim. Bunu yaptıktan sonra dönüp ardıma bile bakmam.
Yaratıcı nicki ile gözleri üzerine toplayan yazar.
biyolojik artık ve atık olmak sureti ile sümüğe evrilmiş çocuklarınahahahah.

başlık yetmezliği yaşayan 0-6 yaş grubu zihinler platformu veletleri volume düzeylerini azaltsın ve başlıklar sekmesine tıklayıp içerik kovalasın.

beni absürt münakaşalar içine çekmeyin, kalbinizi kırdırmayın. çöplüğünüze iki plastik atık atmaktan hallice umarsız entrylerimi buralara indirip de duyar kasmayın. mukus tabakası figürleri sizi.
Saçma sapan başlıklar açan ergen yazar.
(bkz: uludağ sözlük mizahta markalaşmış yazarlar listesi/#30703846)
(bkz: uludağ sözlük mizah ordinaryusu yazarlar listesi/#31081768)
Başlıklarının hepsi copy/paste.
Edit: ciddi sıkıntıları olan ergen.
Çömmek yaşam tarzı olduğu için çamaşırlarını hala leğende yıkayan yazar. Ah bir de çömerken etek giymese. Emrah'ın annesi gibi frikik veriyor.
nickinde kendini anlatmış yazar yahu nereden çıkarıyorsunuz böyle muziplikleri.
nickinde beni anlatmış yazar.
Sende nasıl bir kafa yapısı var la.

http://galeri.uludagsozlu...-genellikle-zenci-925154/
güncel Önemli Başlıklar