bugün

şuanki ününün büyük bir çoğunu tardu flordun ile beraber rol aldığı evdeki yabancı dizisine borçludur.
Her şey için Berna Laçin programıyla yakında evlerimize konuk olacak başarılı sanatçıdır. Yalnız; programın ismi size de Siz mutlu Lerzan Mutlu adlı acayip programı hatırlatmadı mı? bana oldu da size de sorayım dedim.
herşey için berna laçin adlı programıyla keşke evlerimize konuk olmasaydı dediğim sunucudur,oyuncudur.
bodrumda iş yapıyorum ayağına tatili beleşe getiren kadındır.
şu aralar televizyonda " herşey için berna laçin" programını sunan sunucu..
her şey için berna laçin adlı gudik programı bittiği için sevinilen kadın.
niye öyle gereksiz bir program sunmuştur yaz ve ramazan boyunca, anlayamadım. ne gereği vardı. bu eziyeti kendine niye yaptı bilemiyorum.

ayrıca şu aralar fairy reklamlarında o kuru fasülye şenliği senin, bu kebap şenliği benim gezmektedir.
son reklamında hamsi tava şenliğinde-imiş.

(bkz: bulaşık deterjanı reklamlarında x şenliği furyası)
Türk erkeğinin genelinin favori tipine uygun olan güzel bir sanatçıdır.
bana sevimli gelen iki sarışından biridir. (bkz: jennifer aniston) zira sevmem sarışınları ama bu başka bir sempatiklik ya .
gerçekten kaliteli oyuncudur. fakat deterjan reklamında karizmasını yerle bir etmiştir.
Hilal cebeci ve diğer sunucularla yaptığı programda resmen sinir krizi geçirdi.Sözlerinden ,mimiklerinden anlaşılıyor.Kolay gelsin Berna ne diyelim.
kaşlarını keçeli boyama kalemi ile çiziyormuş.
her şey için berna laçin adlı programı sunmuş oyuncudur.
oldukça sempatik bir hatundur.
Nereli olduğu merak edilen tatlı kadın.
bu geceki "yerden göğe" adlı programda hilal cebeci'ye kafa göz dalmamak için kendini zor tutan sunucu.
aynı duyguların insanıyız bernaaa.
çok bilmiş bir yapısı olan, iyi oyuncu ve düzgün insandır.
sibel üresine göstermiş olduğu tepkiyle taktirimi kazanmış zeki kadın.
boş kadın.
fularlı, çakma entel ekşicilere göre sibel üresin'e yüzyılın ayarlarını vermiştir. eheheh güldüm valla, ne diyim. kadının bir kere karşısındaki insanı dinlemeye bile tahammülü yok, afedersiniz sağa sola çemkiriyor. sibel üresin de o geceki tartışmada berna laçin'e çok güzel ayarlar vermiştir..
sibel üresin karşısındaki celallenmeleriyle kemalist, laik kesim gözünde büyük sükse yapmış oyuncudur. kendisini müstakbel cumhuriyet mitinglerinde atatürk portreli beyaz şapkasıyla ve elinde al bayrağıyla, sağı solu yırtarcasına onuncu yıl marşı okumaya davet ediyoruz.
Star'da yayınlanan programda sibel üresin'i rezil eden, çok yetenekli oyuncu, sunucu, sanatçı.

http://www.facebook.com/h...540105822823&comments
geçen hafta "din, kul ile allah arasındadır, hiç kimse kimsenin inancını sorgulayamaz, bu ülkede bir sürü inançtan insan var" diyordu. dün islam'la ilgili amma ahkam kestiler programda. hayır benim anlamadığım; din kul ile allah arasındaysa bu hatunun programında neden dini konular konuşuluyor. tutmuş orada başkalarının inançlarını konuşuyorlar. hani din kul ile allah arasındaydı, nedir bu tutarsızlık birader?

ayrıca, çok fena çene var bu kadında. allah kocasına sabır versin işinin gerçekten zor olduğunu düşünüyorum o adamın.

haftaya programlarında eşeğe tapan inançlı kardeşlerimizin sorunlarını konuşmalarını bekliyorum. sonuçta bu ülkede sadece müslümanlar yaşamıyor, her inançtan insan var. bir sonraki hafta da budist kardeşlerimizin sorunlarını ele almalarını bekliyorum. budistlerin inançlarını özgürce yaşama noktasında çok büyük problemleri var.
güzel bir hanım kızımızdır. başka da bir özelliğini bilmem.
çirkin ve samimiyetsiz oyuncu.
suyu soğutarak işleri zorlaştıran kadın...
belalı baldız ile gözüme girmiş oyuncudur.