bugün

evdeki yabancı ve davetsiz misafir dizileriyle ünlenmiş, genc yasta oynadıgı hamletten sonra kendisini hic bir rolun tatmin edemedigini soyleyen karizmatik ve gayet sempatik oyuncu..
yeni aşk oyununun yeni jönü.harcamıstır kendini o baska baslık konusu.
yamulmuyorsam su an tutuklu olan oyuncudur.
6 saatlik ( 3 perde) hamlet i. oynamış kişi.
yakışıklı, yetenekli,ve karizmatik. taş gibi adam.. ya bu deyim kadınlar için kullanılıyordu galiba. neyse öyle biri işte.
oyunculugunun yanında müzige karsıda ilgisi olan, gitar calıp aynı zaman da güzel bir sese de sahip olan sanatçı.
çok psikopat şahsiyettir,dengesiz bir adam da denebilir,konuşurken kelimelerin yarısını yutar ve cok hızlı konusur ne dedigini anlayamazsınız.
çok sempatik, yakışıklı ve iyi bir oyuncudur. ancak oynadığı abuk dizilerde harcandığını düşünüyorum.
oynarkenki rahatlığıyla özendiren karizmatik oyuncu. binbir gece adlı dizide halit ergenç'ten kat kat daha iyi olduğunu her fırsatta gösteren kişi.
ozan güven gibi nejat işler'in türevlerinden biri gibi gördüğüm oyuncu.* böyle ezmiş gibi olmayayım, içlerinden en yakısıklısı oldugunu düşünmekteyim zira. severek izlenilen dizi oyuncusu.
işini çok iyi icra eden yetenekli bir aktör. özene bözene yaratılmış insanlardan biri. çok çekici, çok sempatik, çok seksi bir adam. hele gülümsemesi yok mu; bir kadını çok rahat baştan çıkarır. *
son dönemde kendini oyunculuğu ile beğendirtebilmiş, basit dizilerde harcandığına katıldığım tiyatro kökenli sanatçı..
tekerleme gibi isme sahip oyuncu. bu kişinin adını hızlı bir şekilde dört defa tekrar edebilene 100binlira vereceğim. evet.
aşırı derecede tobey maguire'a benzettiğim sanatçı kişisi.
binbir gece'yi izleme sebebim yakışıklı, karizmatik,yetekli oyuncu.
evdeki yabancı dizisinde şort giydiği bir sahnede dikkat ettim ki bacak tüylerini jiletle almakta bu adam, üstelik bu işi pek becerememiş bayağı derin kesikler vardı, insan bir ağdacıya falan giderdi ama iyi oyuncudur halit ergençgibi yapay değildir
piyasada ne kadar türkücü varsa gel sana 40 kağıt şu diziyi çekelim. yapımcılar gerçek tiyatrocuları izleme tenezzülünde dahi bulunmuyorlar. diyerek sağlam ayar vermiş yetenekli adam.
bildigim kadarı ile, yahudi kökenli bir tiyatro oyuncusu.
kendini çok iyi oyuncu zanneden, sürekli aynı mimikleri yapan klişe ve sıradanlıktan öteye gidemeyen adam.

aynı zamanda konuşmasını da öğrenmesi gerek. geçenlerde tesadüf eseri bir magazin programında gördüm. binbir gece'deki rol arkadaşı bir bayanla bar çıkışı görüntülemişler ve sevgili olup olmadıklarını sordular magazinciler. diyalog aynen şöyleydi, hiç abartmıyorum.

muhabir: rol arkadaşın blabla hanımla birlikte görüntülendiniz? yeni bir ilişkiye mi başladınız tardu bey?

tardu: beni mi görüntülediniz? hadi yaa! hatunu yerken mi görüntülediniz?

muhabir: ?!?!

* * *

şimdi nedir bu ya? hatunu yerken filan.. playboy musun nesin? ne bu hugh hefner havaların? te allahım yaa! sabır ver..
meşhur olmadan önce karşı apartmanımızda oturan oyuncudur kendileri. ayrıca kocaeli büyükşehir tiyatrolarında oyuncuydu. havai bi insandır. yüzlerce kez kendilerini kızlarla coşarken görmüşümdür. ama çok şeker biridir de aynı zamanda. evdeki yabancı dizinin döneminde babamla yanına gitmiştik. babam konuşmuştu. ben de çocuk aklı işte saklanmıştım. ama çok tatlı bi insan. hala öyle midir bilmem. kendileri taşındı istanbula daha sonra. ama onu hala tiyatrocu olarak anımsarım..

edit: ne kadar hayranı olursam olayım dizisini izlememiştim hiç. geçenlerde parmaklıklar ardında da oynarken gördüm bakayım dedim. evet hayran olmakta varmışım. uzun zamandır sesini duymamıştım. hatırladığım gibi çok tatlı, nacizane bir sesi ve harikulade oyunculuğu var.

(bkz: allah yolunu uzun etsin)
yemeksepetinden verdiği sipariş sonucu bir epilasyon ve zayıflama merkezinden bir ünite bakım kazanmış.tebrik ediyoruz.*
yıl 97 ..Kocaeli sehir tiyatrosu sahnelerini Hamletle açıyor..
6 saatlik oyuna sayesınde 3 kez gittigim(18 saat eder), performansına hayran olup ,kendisine aşık oldugum, bir süre platonık takıldıgım ,hergun tiyatroya giderken röntgenlediğim, ustune oyundan cıkıs saatlerını camda bekledıgım (tıyatro evın karsısındaydı o yıllar),sonra birgun dolmusta ön koltuga oturdugunda ne yapıcagımı bilemedigim, dolmustan inerken bir cesaret söylemelisin hadi diye kendimi telkin edip, cok basarılısınız oyundaki performansınız için kutluyorum basarılarınızın devamını dılıyorum dıye ıkı lafı bır araya zor getırdıgım , tatlı gulumsemesı ve tesekkuruyle ıcımı ısıtan, dolmustan ınıp eve nasıl gıttıgımı bılemedıgım bu heyecanımı simdi 17 yasında olmama bagladıgım tiyatrocu ,oyuncu..
ilaç ismi gibi iki kelime. hmmm göz damlası olabilir mesela.
bu isim bende olsaydı ve param olsaydı adıma ait bir viski markası yapardım. "ben bir tardu flordun istiyorum. sek olsun lütfen."
çok hoş, çok yetenekli, yıllardır hayranlıkla izlediğim aktör.
kanal d nin yeni dizisi mükemmel çift de başrolde oynayan oyuncu. tabi biz onu evdeki yabancı ile tanıdık sevdik.
güncel Önemli Başlıklar