bugün

haberini gördüm sabah sabah. mutlu oldum. viva forever.

https://www.sondakika.com...itresi-95-kurus-15015839/
Nebati başaracak galiba, dedirtir bu indirim. Heyo heyo heyo... Yuppi!
akaryakıt fiyatlarını tek haneye indirirlerse 1 yıl içinde düzelir ortalık. Bu indirimler devam etmeli.1 hafta sonra 2 lira zam yapıp 1 hafta sonra gene 1 lira indirim yapmanın anlamı yok.
kesin bi pislik var diyerek eski fiyattan ödedim ben yine.
Adam zam yapıyor ama indirim yapmasında biliyor.

Oylar ak Parti'ye beyler hülogggg.
süper bir indirimdir. şimdi sözlüğün affına sığınarak biraz argo bir benzetme yapacağım ki bu indirimin etkisini biraz hissedebilin, hayal edebilin.

o pompa var ya pompa hani elemanın elinde. aylardır o pompanın tamamı giriyordu bize. şimdi o pompanın ucunda böyle bir halkamsı son nokta var 1 cm ya var ya yok. işte o pompanın o halka kadar kısmı içimizden geriye çekildi. çok süper değil mi haydi gidip kutlayalım..

28 lira nedir lan. 1 litre mazot/benzin 28 lira. daha 7-8 ay önce litresini 7,5 - 8 liradan alıyorduk. 200 liralık yakıt aldığın zaman 25 litre yakıt alıyordun. bugün 200 liraya 7 litre yakıt alabiliyorsun. arada kaybolan bir 18 litre yakıt var. 1-2 lira değil tek seferde en az 15 lira indirim yapılması lazım akaryakıtta.
su an itibariyla oyum akp ye ! Huloooooouuuuuu!!!!!
neydi,
buna şey derlerdi;
eşşeği önce kaybettirip sonra buldurmaca!
Depolari fulleyin yakinda zam buyuk zam gelecegi belirtisi.
"Gece yarısı itibariyle, benzin fiyatlarında 97 kuruş indirim gerçekleşirken, değişiklik pompa fiyatlarına yansıdı.

Motorinde ise 16 Haziran itibariyle 127 kuruş zam bekleniyor." NTV

Ben bu işi anlamadım arkadaş. Zam geliyorsa da indirim oluyorsa da ikisine birden olması gerekmez mi?
En geç 3 gün içinde 2 TL zam geleceğinin habercisidir.
30 tl yapmanın psikolojik hazırlıkları sanırım.

Önce indirim, sonra bindirim misali...
Adamlar Mehter marşı gibi. 2 ileri bir geri. Tabii aslında 10 ileri bir geri. Sokup çıkarıyorlar işte.
muhalefet suskun, muhalefet puskun...