bugün

biraz önce gerçekleştirdiğim eylem. Yılbaşında senin olmak istiyorum dedi kız çok seviyor aşık bana ama ben red ettim olmaz dedim. Burası türkiye yarın öbürsü gün bırakcam kızı kimse almaz yazık olur.
evlenmek zorunda kalmak başlığını açmamak için doğru bir tercihtir. bırak boş kalsın amk.
cinsel ilişki isteyen kıza hayır cevabı vermektir.

ayrıca;
(bkz: kedidir o kedi)

sanki bana bütün sözlük çok güzell harika bir bu olamamış.
korkmaktandır. benı boz ne lan!
hayal görmektir.

(bkz: damacanayla şaka olmaz)
beni boz dediyse red edilmeyi hak etmiştir zaten o yüzden doğru karardır.
Cok erdemli bir davranistir. Korkunun da etkisinin oldugu davranistir.
(bkz: reddetmek)
bizzat tarafımca yapılmıştır. kız resmen ilk senle olsun istiyorum beni sik dedi ya la.
red etmektir. red edersin bazen insanları...

(bkz: reddetmek)
10 cm altı erkek davranışı. ayrıca ne kadar kaşar olursa olunsun hiç bir kadın bu denli alçalmaz alçalmamalı.
en dogru eylemdir. bakire kizin tribi cekilir mi lan?
hemen yok kedidir damacanayla şaka olmaz. Herkesi kendileri gibi asosyal,tipsiz sanıyorlar ondan "kız böyle bir şey demez ağa" moduna bürünüyorlar.
Hem entryi okumadan kız beni boz demez falan geyiği yapıyorlar bak bakalım entry ne diyor kamil.
yıllardır yanmayan mesaj kutusunu yakmaya çalışmaktır.değil gerçekte, sanalda bile az tıklanan erkek bünyesi böyle rüyalar görebilir.

ayrıca (bkz: reddetmek)
hala bazı kezbanlar zırvalıyo sanki yalan borcumuz var. Herhalde köyden falan uludağA giriyorlar böyle olaylar şehirlerde normal karşılanıyor artık. Ben insanlık ettim dokunmadım. Ayrıca kız kaşar değil çok Seviyo senin olmak istiyorum diyor olay bu.
zit kutuplarin biraraya gelmesidir.
Bir boyle bir cumleyi reddetmek nasil bir iyiniyet anlayisidir
Ikincisi bu lafi soyleyen kiz red yeme riskini goze alirsa doublelooser olmaz mi?
güncel Önemli Başlıklar