bugün

cüzdanına bakıyordur.
Göte bakıyordur. *
kim bakıyor AMK tipe belediye mi?

herkeste bir coolluk.
(bkz: Hadi len ordan)

Bakıyonuz abicim. Herkes bakıyor. Fakat arkadaşlık için tipe bakıp manitacılık için bakan farklı. Herkes bi sağdan soldan bakınca yüz güzelliğide istiyor anasını satim. Ruhlar aleminde değiliz. insana tipi huzur vermesi gerekiyor. Tipi s... Denmemesi gerekiyor. O yüzden hepimiz az da olsa ararız.
tipe bakmıyorsa maddiyata bakıyordur.zira günümüzde adamlığa bakan çok az kaldı.
yıl olmuş 2016 halen lafının yapılmasını bile komik bulduğum durumdur. ulan az kafa sahibi olun elbette bakar tipe. hiç bunu aklınız mantığınız alıyor mu? bi de ciddi ciddi yazılmış çizilmiş.
Sapyoseksüel olabilir. Beni bulsun.
Ununu elemiş eleğini asmış kızdır .
yalancının kralıdır.
Yalancının bayrak sallayanıdır.
Yalan söylüyordur.
Bakamıyor çünkü spor salonundakiler hariç bütün erkekler tipsiz.
her insan tipe bakar. kimse gözüne hoş gelmeyen bir insanla birlikte olmak istemez.fakat öyle muhtaçtır ki anca o zaman tiple ilgilenmez direk enseye bakar. çünkü ense ne kadar kalınsa o kadar münasiptir o kişi o insan için.
o zaman ya cuzdana bakiyordur ya yataktaki guce.
Başka kızlar bakmaz diye tercih ederler bence yada malum dalga.
birinin içinin merak edilmesi için dışınin dikkat çekmesi gerektiğini unutan kızdır. Kısmen doğru söylüyor olabilir.
En cok o bakiyordur tipe.
görsel
Dünya ' nın en şeytani ruhlu kızlarıdır. Dikkat edilmesi gerekir. Ama her kız böyle olacak diye bir kaide yok. Ama genel olarak gözlerini aşk değilde para bürümüştür.
Yalannnnn.
"Senin ben yalanlarını sikeyim" tepkisini en çok hakedenlerden birisidir.
Göbeğe bakıyordur göbekliyse yüzüne bile bakmaz.
(bkz: ruhsuztuzruhu)
Tavıra, vucuda, karaktere, zekaya veya paraya daha çok önem verdiğine delalettir.
ne yapayım yüzü güzel erkeği?
erkek de bakılcak başka özellikler varken.
mesela cesaret, atılganlık, güç, karizma, anlayış, zeka vs..
Cebe bakıyordur.