bugün

barbaros hayrettinin sadece bu şarkısı dikkat çekmiştir o da güzelliğinden değil saçmalığından.
(bkz: al al al)
iğrenç bir müziği olmasına rağmen dile dolanası barbaros hayrettin şarkısı. gözlüklerinin ilginçliği de dikkat çekmektedir.
haberlere göre kaddafinin son cümlesi oldu bu söz.
rivayete göre bu şarkının sahibi barbaros hayterttin abimiz almanya'da yaşarmış. orada arkadaşları ile kobra diye bir grup kurmuş, rock yapmış metal müzik yapmış ve türkiyeye dönmüş. 90'ların başında böyle bir kasedin satmayacağını söyleyen yapımcılara inat ve onlarla dalga geçmek için bu şarkıyı yapmıştır. o haliyle bile bu memlekette sevilmesi hatırlanması, müziğinin ne kadar güçlü olduğunu gösterir abimizin.
Komik bir şarkı ve klibi gülmeye bire bir ben sizin babanızım.
(bkz: langırt oof düştüm)
(bkz: bir düşme efekti olarak langırt)
aziz yıldırımın fenerbahçe taraftarına söylediği söz öbeği, bu şarkıdan esinlenerek doğmuştur.
hangi maddenin, hangi alkol çeşidinin etkisiyle yapılmış bir şarkı oldugunu deli gibi merak ettigim şarkıdır.

klibe değinmek bile istemiyorum.
40 yıllık kapağım böyle tencere görmedim..

http://www.youtube.com/wa...mp;v=krJGpF0_TrQ&NR=1
saçma bir şarkıda geçen dize.
altında belki bir mesaj yatıyordur diye evire çevire dinlediğim ama sonuç olarak hiç bir şey çıkmadığında hayal kırıklığına uğradığım parça.
ulan absürd dediysek böyle değil ki canım!
açılın gençler ben sizin babanızım dedi içeriye gelen yaşlı moruk.
gece 1 de dinlenmemesi gereken şarkıdır.
karaokesi de çıkmıştır.

http://www.youtube.com/watch?v=y9pFKQCIs2Y
ben ne dersem o olur şeklinde de devamatı vardı bunun..
(bkz: aziz yıldırım)

Ben fenerin babasıyım, ben ne dersem o olur, diye degiştirilmeli.
ben ne dersem o olur.
çocukluğumun gülümseten kliplerinden birine sahip olan şarkıdır.

edit: aynı zamanda kişinin kafasından büyük renkli gözlüklerin çıkış noktasıdır. ha bir de adam neden kızıl saçlı değil diye çok düşündüm zamanında.
Klibi müthiş şarkıdır. Saatlerdir gülüyorum.
Ben ne dersem o olur.
cd ye çektim bu şarkıyı arada sırada dinlerim. en güzel kısmı hürürürürüür kısmıdır.
ben ne dersem o olur diye devam eden, tam olarak ne olduğunu bilmediğim sözcük grubu.
edit: sacma bir sarkıymıs efendim.
Ben ne dersem o olur.
Dıp dıp tara dıp ta.