bugün

Kendini bir bok sanan kızdır. insanları üzmek marifet değil, insan gibi derdini anlat; karşındaki kapasitesi kadarını anlar.
Bu tipler genelde kendilerinden üstün gördüklerinin yanında pısar, ezebildiklerinin üstüne gider.
Bugün bir grup genç gördüm, kızlı erkekli(!).
Kendini grup lideri sanan kız, uçuk kaçık triplerde; kendi halinde, sessiz sakin bir kızı azarlıyor
"Kızam ben bozup atmayı çok severim" diye bağırıyor..
Konu neyse artık, hepsi mal gibi bu dominant kızı seyrediyor.
içimden ben de senin gibileri sikip atmayı severim dedim.
Baktım içine kapanık kız ağlamaklı, gençler birbirinizi kırmayın hayat çok kısa özlersiniz bu yılları dedim yazlıkçı amca modunda.
Öpçe öpçe konuşan, '' egoluyum ben '' tribinde olan kız türü.
açık sözlülükle patavatsızlık arasındaki ince çizgiyi ayırt edemeyen kızdır. sinir bozar.
Sevimsiz kızdır. Güzel olsa bile bu tipler erkekler için iticidir.
Her fırsatta zevkle bozulmayı hakederler.
patavatsız kızdır. lafını esirgemeyip kalp kırdığı an ağzına terlikle vurarak gerekli şekilde cezalandırılmalıdır.
her cümlesine ustalıkla "ben" i sıkıştıran g*tü havalandırılmış kızdır, etkinin tepkisi olduğundan tüm suçu kendisine atmak saçmadır, normalde bu yanlış bireylerin doğru duvarlara çarpa çarpa çoktan düzelmesi gerekirdi, birileri ahlak ve toplum kurallarını kendisine çoktan öğretmeliydi... neticede dolaşırlar ortalıklarda; insanları anlayamıyorum deyu (sanki kendisi insan değilmiş gibi.)
Birde bunların herkese "yok ben lafımı esirgemem, ben böyleyim alınma, ben söylerim" diyerek kimsenin onurunu gururunu önemsemeden ulu orta herkesin herşeyini pat diye söylerler. Ama gelip sizde onların yüzüne birseyler söylerseniz. Sizin dedikodunuzu yapar, arkanızdan bana böyle dedi diye anlatmadığı arkadaşınız kalmaz.
NOT:en uzak durulması gereken kız tipidir. Insanlarla aranızda problem oluşturmayı severler. ifrit denilecek tiplerdir (bkz: bana uzak Allaha yakın olsun)
sizin de ona karşı lafınızı esirgememeniz gereken kızdır. ayrımcılık gereksiz olup, yüzüne karşı dilediğinizi söylemelisiniz.
yıllarca kanka kanka takıldığı kişiden daha ilk görüş ayrılığında, B.S.G. komutunu duyma ihtimaline karşı 30 saniyede içinden geçen her şeyi sayıp döken kızdır. götü o kadar kalkmıştır ki karşısında ki aslında ne demek istiyor, bu konu için tartışmaya gerek var mıdır sorularını kafasına takmaz bile.
Sonra bu kadar kaba olmana inanamıyorum - Allah ım ne biçim insanlarla arkadaşlık ediyorum ben-böyleleri hep beni bulur-insanlık ediyoruz tepemize çıkıyorlar gibi dilenci feryatlarıyla ortamı velveleye verir.
bizzat yaşanmış, tecrübe edilmiştir.
Daha geçen gün sinirlerimi oynatan kızdır. Son uyarımı yaptım. Bunlar 15 yaşındaki çocuğun bile söylediğini naklen yayın yaparlar.
Açıksözlülük başbaşayken bire bir konuşulanlardır, insan içinde konuşmak değil.

Ezberden, ama öylee, yalan mi falan gibi cümleler ayıbını örtmeye yetmez sonunda sana sektörü çekerler.
ağzı laf yapabilen kezbandır.
kendi ortamındaki 3-5 hanzonun şımartmasıyla ortaya çıkmış kız demeye şahit gereken tiptir.
"ben böhleyim aaabi, dilimin kemiği yoktur, ağzıma geleni söyler bozar atarım, atarlıyım diye öterler."