bugün

kendi ideolojilerini ve metotlarını zoraki benimsetmeye çalışan hocaların üniversite, özgür irade ve yetişkin hayatı olgularını halen anlamamakta ısrar etmeleri üzerine yazılmış bir yazıdır.
Ne vardı 5 puan daha verseydin, ölür müydün? Allah odana ateşler salsın da o kağıtlar yansın.
öfke, nefret, geleceğe dönük intikam ve kan kokulu ifadeler içeren yazılardır. gizli saklı yazılır çizilir tenha yerlerde seslendirilir.
daha ne yazayım ben o kağıda he, daha ne yazayım?! kitabı bitirdim, her soruyu cevapladım hala 58 veriyorsun. o kadar emek verdim, ne olurdu geçirseydiniz..
okulu bırakırken sen dahil kimseye bir görüşürüz bile dememem asla tesadüf değil.
prof olmuşsun ama adam olamamışsın insan sormayacağım yerden sorar mı.kafam kadar formüller sana girsin emi resmen butum artık kınanızı yakarsınız saygıdeğer hocam.

edit: 20lik kağıda 60 verdiğin için bute kalmadım hocam biraz ağır konuşmuşum sanırım dönem başlasın çiçekle gelcem odana söz.
CC geçme notu olup dc'de bıraktın. bütünlemede bir daha şansını dene dedin, girdik. finalden çok daha zor sordun. napıyım lan ben şimdi, yazık değil mi bana. sana da senin gibi hocaya da lanet olsun.
lan finalde zor sordun , bute girdik tatilimiz gidiyor demeyip , buttede gene soktun bu sefer hem tatili sicittin hem de aileyle arayi bozmaya sebep olsun senin anani bacini.saygilar.
kağıda o kadarda yazdım hocam 52 lazım dedim niye vermedin vicdansz.
bugünkü iyiliğinizi asla ve asla unutmuycam. şöyle ki ;

sınavda 20 dk geçtiği halde kağıdımın hala bomboş olduğunu gördünüz ''hadi bişeyler karala hiç olmazsa'' deyip 10 dk süreyle dışarı çıktınız ve geri geldiğinizde kağıdımı dolu görüp gülümsediniz, bu da yetmez gibi hocanın yanına çıkıp finalde verdiği ek puanları bütte de vermesini hatırlatmamı istediniz. sağolun, var olun.
cemaat akp kavgasındaki ne şiş yansın ne kebap tavırlarınız gerçekten de profosyonelceydi. sahip olduğun rütbenin hakkını verdin aferin!
59 ile kaldım dersten vicdansız. utanmadan f1 birde. transkript formula sezonu gibi.
"çan eğrisi olmayaydı iyiydi."
az halden anlayın ya hiç mi öğrenci olmadınız.
cesur olduğun, fikirlerini özgürce söyledğin, bunca sistem yalakasından karakterinle sıyrılıp idol olduğun için teşekkür ederim.
"o mazda 6yı bana satacaksın hacı"
öncekilere yazabiliyorsak ben de yazayım.

ulan orospu çocuğu kel,beni peşinden koşturduğun günleri unutmadım.

hakkımı yedin 2 sınavımı kopya diye iptal ettin.

ama gene bitirdim okulu zamanında.

senin o sırma saçlı a.

neyse.
Yanına gelip soru soruyorum elinde sigara bilgisayara bakıyorsun sadece tamam yüzüme bakmıyorsun onu anladıkta azarlamak niye lise öğrencisi değiliz ya. Doçent olmussun ama bu yolda öğretmenliğin, eğitimciliğin ne olduğunu unutmussun.
öğrencilerinin attığı maillere "ok" diye cevap yazınca kuul olunmuyor. bil istedim.
boş kağıdı bile geçirecekmiş gibi konuşup şak diye bırakan hoca sen tür yavşaksın amına koyum.
Kabuslarimin ana karakterisin analizci. Hic unutmayacagim seni. Derslerde bize ettigin kufurleri. Sinavlarda belamizi vermeni. O klasik muzik askini. Cok cektik senden be cok...
siz hukuk fakültesinde hoca olabilirsiniz, ama bu size hukuk öğrencilerine tepeden bakma, onları insan sınıfına dahi sokmama hakkını vermez. ne olmuş yani üniversite de hoca olduysan oruspu çocuuğu. ben yarın savcı olsam ananın yedi sülalesini tutuklayabilirim. senin artisltiğin kime? az kaldı lan bu sene okulum bitiyor eğer rektör yardımcısından güvenlikçisine kadar hepinizi anasını bellemezsem bana da mardinli demesinler!!! çok çektim sizlerden çook! okuma yazmayı dahi bilmeyen o cahil güvenlikçilerin artistlikleri mi dersin, yoksa hocaların tavırları mı ? kaymakam olursam inşallah, hepinizi sıraya dizecem oruspu çocukları!!! böyle bir yetkim var!!! ben kaymakamsam yaparım ulan!
bugün vermediğin 4 puan yarın tırmalar.
Sen sanki hiç öğrenci olmadın pezevenk. Biraz daha fazla puan versen maaşın mı eksilecek?
eşek kadar adamlara kitap özeti yazdırmak ne ulan prof.