bugün

oğlum bakın, bi daha allah'a, peygambere, dine ve dinlere, üçüncü şahıslara, anaya, babaya, karşı görüşlerin değer verdikleri kişilere hakaret ederek, küfrederek milletin sinirini hortlatan şarlatanlarınız varya, işte bi daha bunları yapmayın. eğer yaparsanız hiç gözünüzün yaşına bakmam, özel mesaj falan dinlemem, zall bile araya girse, moderatörlük teklif etseler, siteyi kapatsalar, insan yazdı, insan bozdu demem, direk eksiyi '' :( '' veririm. ve arkama bile dönüp bakmadan, diğer başlıklara geçerim. onlardan bişeler okurum. bunu bilesiniz. sanırım bu kadar laf tüylerinizi ürpertmeye yetmiştir.
ve ayrıca entrylere tanım yapın; ben bu yazıyı .... ya yazdım modasının son örneğidir. bir iç yakarış. ailene açık mektup. içeri doğru saltodur..
allah'ını seven oylama yapsın. sevmeyen de yapsın.

artı veya eksi, fark etmez. oylama yapılsın ki, yazılan entry hakkında fikir sahibi olunsun, okunulduğu hissedilsin.
seviyeli sohpete var mısın? eqle beni hotboy3152@..

değildir tabi. okusunlar efenim. çok okusunlar. öptüm bay.
biraz eleştiriye tahammülünüz ve eleştirme kültürünüz olsun. herhangi bi şekilde taraftarı olduğunuz kulübün herhangi bi yöneticisi veya oyuncusu hakkında olumsuz bi yazı yazan insanlara gerizekalı, kıskanç, haset insan muaalesi yapmayın. bu yaptığınızında savunduğunuz insanlara destek değil zarar verdiğini anlayın. her ne olursa olsun taraftarı olduğunuz kulüp oyuncu ve başkanlarının da hata yapabileceğini ve her insanın elbet bir gün hata yapacağını anlayın. hiç yoktan mantıklı tutarlı bi eleştiriyle hakaret arasındaki farkı anlayın ona göre tavır alın. az biraz adam olun. adam olamıyosanız da adam taklidi yapın.
Höşmerim diye bir tatlı var ve canım ondan çekiyor sevgili uludağ sözlük sakinleri.
Höşmerim ne ya. Höşmerim.
insanın canı istemeye utanıyor, sıkılıyor falan.

Deli gibi istiyorum.
Kalkıp Manisa'ya gidesim geldi.
sürekli am göt meme tarzında inci sözlük başlıkları açmayın, biraz ekşi sözlükten örnek alın, yazılanları iyi ya da kötü oylayın belki sözlüğün kalitesi artar.
Karda koşan insanlara ağzımı açıp öyle bakıyorum sevgili Uludağ Sözlük Sakinleri.
Hayran kalıyorum, hayretlerle beraber gözlemliyorum.
Sadece ben mi adımları arasını 10santimden fazla açınca düşme tehlikesiyle karşı karşıya kalıyorum yani?
Bu çok dokunuyor, insanlardan dışlanıyormuşum gibi hissediyor ve içime kapanıyorum.

Çok dertliyim sayın sözlük yazarları. Çok.
savaşmayın sevişin.
Hiç eksilenmediğim kadar eksilenince neler oluyor arkadaş demiştim kendi kendime.
Uludağ Sözlük eylemdeyken eksilemede sınır tanımazmış; anladım.
çoğu yazarlarımız olmasada sözlüğümüzde toplumda olan biteni göz yumanlar var.

(bkz: #14637819) entryimde de göreceğiniz gibi bu gibi entrylere eksi verenler gerçekten çok.ben bunlar boş yazarlar. sadece bu entrylerde olmadı olay, ama bu sefer gerçekten insanın sınırı taştı.

(bkz: bilinçlenelim)
sevgili dostlar,

formata uyanıyla, uymayanıyla, polemik yaratmak isteyeniyle, etliye sütlüye karışmayanıyla, asi ruhlarıyla, mülayim kesimiyle, bir araya toplanmış bulunmuşuz zamanında. diyeceğim odur ki,bu sözlük; ortamını, arkadaşlıklarını sevdiğim bir sözlük. yazdığımız entryler doğrultusunda, ortak paydada buluşabileceğimiz yazarları keşfedip hoş sohbetler edebilmekteyiz. bir ilim bilim yuvası olmasının yanı sıra, dertli anlarda da mükemmel bir kafa dağıtıcı olan şu elimde görmüş olduğunuz sözlük, katlanabilir, oynarbaşlı ve leke tutma...(yok ya bu o değildi) her neyse, seviyorum hepinizi gençler, kaleminize kuvvet!

edit: imla
siz siz olun kızlara yavşamayın, sonunda ne olacağını biliyorsunuz. sakin olun ve bekleyin.
bir kaç bir şey okuyun lan. sanki deniz kenarında kuma yazıyoruz bir dalga alıp götürüyor. niye okumuyorsunuz olum okuyun lan okuyun.
her trollün provakatörün arkasına takılan, gazına gelen muhakkak gelen 6,7 kişinin bulunduğu ulu sözlüğümün güzel insanları, sakin olun.
ve hatta inciden gelsin;
(bkz: sakin ol şampiyon)
aranızda gerçekten sevgisiz, kalpsiz, anlayışsız, çok rezil insanlar var. ulan başımdan geçen ve çok üzüldüğüm bir şeyi anlatıyorum, 5 kişi birden ayar vermek için saldırıyor. ne oluyor yahu? ben size ne yaptım? millet açık arar olmuş arkadaş. neymiş efendim, "hiçbir" kelimesini yazarken arada boşluk bırakmışım. mesaj at uyar o zaman değil mi? yook, kendi gibi "ayarcı"ların artı oyunu alacak ya, halk kahramanı olacak ya o ayarı vermesi lazım. eşekten düşmüşe döndürmesi lazım beni. yazıklar olsun.
kusura bakmayın da, bazılarınız kendinizi çok bi bok sanıyosunuz.

lan sol frame'deki hangi başlığa tıklasam ilk entrye ayar vermeye çalıştığınızı görüyorum. klavye delikanlısı oldunuz başımıza. hayır salak bi entry girilir, sözlük formatında verirsin ayarına tamam da, her entrye de ayar vermek olmaz ki.

gül gibi geçinin gidin işte, sürekli birilerini aşağılama çabası niye? inci'ye çevirdiniz burayı. ayar verdiğiniz zaman "oo ne zeki yazar" demek yerine "öff mal" demeyi tercih ediyoz biz. hayır bilin de, ona göre davranın.
zikimde değilsiniz. biliyorum siz de bana karşı boş değilsiniz...
ben size yazar olamazsınınz demedim ...
niye buradasınız? soruyor musunuz bunu kendinize. sizce siz bir sözlük yazabilir misiniz? kelime hazneniz ne, terim hazneniz ne? çok dolu insanlarmış gibi burada ahkam kesiyorsunuz.
neden öyle boş boş yazmak yerine okumuyorsunuz biraz da yazılanları ya da araştırmıyorsunuz?
her bildiğiniz doğru mu? her şeyi biliyor musunuz siz?

lanet ettim size. hepinize değil, geneliniz böyle. yaş kaç muhabbeti yapmacağım, akıl yaşta değil başta elbet.
siz burada yazarak egonuzu tatmin edebilecek kadar ezik misiniz ben onu anlamadım.
şu ırkçılığı bir kenara atalım artık lütfen.
dikkat edin veli bozar.
sizinle burda değil dışarıda görüşeceğim. hani şekilsiniz ya. hıamınaaaa.
bazılarınızı seviyorum, bazılarınızı kaale almıyorum.
gereksiz konularda başlık açmayın be valla soğutuyorsunuz beni şu sözlükten. yazar olduğuma utanıyorum. burada olmaktan pişmanlık duyuyorum. yapmayın.
içinizde seri eksileyen ibneler var, çok ayıp ediyorlar. kimse onlar çıksın ortaya. ben kim olduklarını biliyorum ama kendileri çıksın istiyorum. valla bak.