bugün

Fuck of(Kahretsin).
gece yemek yemek zararlıdır, olan sana olur.
Allah belanı versin senin.
Kapıdan kovuyoruz bacadan giriyorsun.
Ne gurursuz şeysin lan.
Çık git hadi canım hadi.
sevgili sivrisinek. 28 yıllık hayatım boyunca beni bir kez bile ısırmadığın için sana teşekkür ediyorum.
yürü lan oç.
ısırdığın yerde kaşıntı bırakmasan, gecenin bir yarısı"vızz-vızz" diye başımda dolanmasan seve seve seninle kanımı paylaşabilirim, işte o zaman başımın üstünde yerin olur.
senden ne kadar iğrensem de, reflekslerine hayranım.
en boktan yerden ısırma be dostum. gece hayatımı siktin, adam ol biraz adam. ayaklarımdan ne istiyorsun ?
hani seni odamda farketmiştim.

birbirimizi kırmayalım diye pikeyi tepeme kadar çekmiştim uyku arasında.

işte sen yastığın kenarında pikenin dışında kalan tek yeri, sağ avcumu ısırmıştın.

o gün nefret ettim senden sinsisinek!
--spoiler--
sivrisinek bir imana gelde oruç tut gözünü seveyim. özellikle akşamları.
--spoiler--
bu bir sivrisineğe serzeniştir.
dostum - nasıl hitap etmem gerektiğinden emin değilim, aramızdaki husumet belli, geri dönülemez adımlar atmaktan korkuyorum. uzunca düşünüp "dostum" seslenişini uygun buldum. sevmediysen affet. - nerede kalmıştık. dostum:
her gece o iğrenç demeyeceğim ama asla insan kulağına hoş gelmeyen, adeta beynimin içinde bir yırtılmaya sebebiyet veren sesini hiç dinledin mi? kızmıyorum sana lakin doğamız böyle bir sesi kaldıramıyor özellikle de uyumaya çalışırken. lütfen bunu anla. daha sessiz olman konusunda ısrar etmek durumundayım.
kanımı emmene kızmak en büyük hakkım ama senin bir hanım olduğunu düşünüp nezaket göstererek -ki yalnızca dişi sivrisinekler insanları ısırır- aramızda alternatifler üretsek ve dostluğumuz hayata geçse diye de düşünmüyor değilim. ben uyumadan önce bir bardak kan bıraksam sana odaya. sen ve arkadaşların istersen komşu hanımları da alıp gelip brunch yapsanız açık büfe. başka isteklerin varsa söyle tabi: taze sıkılmış portakal suyu, likör, malibu ne istersen... yeter ki beni ısırma. yok içtiğin iki gram kanda vallahi gözüm yok. uyanıp kaşınmak canımı sıkan. yoksa bilirsin biz türkler hem misafirperver hem de paylaşımcıyızdır.
son olarak da odama alıp hevesle prize taktığım, o 500metre kare alanda sinek kovar şeysine çok bozulduğunu biliyorum. ama azıcık, en azından verilen paraya hürmeten ve en azından benim gözümün önünde üstüne konmasan.
sevgiler utya...
Ulan, sağ ayak baş parmğımı hem alttan hem de üstten sokup parmağı mutasyona uğratmayı başaran sivrisinek, ortaya çık da sana genetik alanında nobel falan verelim, biz dna falan boşuna kasmışız yıllardır amına koyim.
Sevgili sinekcik, kolumdaki kıl oluşumundan ötürü bir türlü derime ulaşamayıp, sanki engebeli bir arazide dolaşıyormuşcasına düşe kalka ilerlemen cok tatlı. Gercekten.
Haziran'în ortasından beeri hayatımı zindana çeviren hayvanımsı;
(bkz: seni yakaladığım yerde)
siktir git amına koduğum.
teselli aramadım açtığın yaraya,
iz oldun tenimde yanar, kavrulur.
satmışsın kendini bir damla kana,
sana da bir gün sokan bulunur.
- ben seni sokuyo muyum? istiyosan bi sokuyum.
nasıl bir yaratıksın ki önce konser veriyorsun sonra sokuyorsun?
seni eve alacağıma sıcaktan ölürüm daha iyi.
tarım ilaçları ve ilklim değişiklikleri yüzünden uzaktan akraban sayılabilecek arılar ölüyor da sen neden ölmüyorsun ey sinek-i sivri!
insanların kanını emmekten başka bir boka yaramayan gerizekalı hayvan, besin zincirinin neresinde olabilir ?
dün gece sineksavarım sabaha kadar takılı olduğu halde, nasıl bir hırsla, nasıl bir enerjiyle geldin ve tüm gece bedenime hunharca saldırdın lan? şu an deli gibi kaşınıyorum ve küfür hazinem sayende çok zenginleşti allahın cezası.
neymiş efendim, kanımı emcekmiş de üreteceği yumurtaya protein sağlayacakmış zilli... üreme lan kötü kadın *, soyun kurusun e miii !!!
sevgili sivrisinek kardeş:
seni ne kadar çok sevdiğimi biliyorsun değil mi. bu dünyada bir başkasını seni sevdiğim kadar inan sevemem. varlığın beni hep mutlu ediyor. hatta sen beni dünyanın en mutlu insanı yapıyorsun.
hele kanıma karşı olan o ilgin yok mu. sonra ısırdığın yerleri kaşıyıpta kanattığım o dayanılmaz kaşıntılı şişlikler... ah canım benim beni benden alır senin o şehvetli ısırıkların.
olmazsa olmazım, her şeyimsin sen.
örümcek ağlarına düşesin.