bugün

biraz benle ilgilensen diyorum?
ne boktan bi hayatın var lan. *
tek gerçek dostum sensin.
bu akşam kendine, kağıtlara içini dök ve kendine gel. lütfen...
sen yani ben kendimi ne kadar da önemsiyorum, önemsiyorsun.
bana , sana bir şey yazamam.
biraz daha sabır, biraz daha olumluluk biraz daha çalışmak.ihtiyacın olan şeyler bunlar kendim. lütfen telafi et.
kimin hakkında ne düşündüğünün, kimin ne yaptığının bir önemi yok. senaryosunu senin yazdğın ve başrolünde de senin olduğun tamamiyle sana ait bir hayat. sen sadece önüne bak; geçmişten sadece deneyimlerini al yanına, diğerleri kalsın mühim değil. kızma kimseye artık sana güvenmedikleri, başaracağına inanmadıkları için. bahaneler ardına sığınma, yüzleş gerçeklerle ki telafi etmen daha kolay ve etkili olsun. ideallerine sımsıkı sarıl; tek gerçek onlar şuan için hayatında ve asla ümitsizliğe kapılma. bu kez gerçekten de başaracaksın. başkalarına kulak tıkayıp yalnızca kendini dinleyerek, hedefe doğru emin ve sağlam adımlar atarak başaracaksın..
kabulet artık üniversite sınavında başarılı olamadın. ne kadar kendini avutsanda olamadın işte. yok şu bölüm geliyor yok efendim bu bölüm geliyor palavra. bu bölümler herkese geliyor. çektiğin puan 290 ve sen hayla oturmuş bölüm arıyorsun.
bu kadar kaptırma her şeye kendini. bu arada hedefini hep küçük tutuyorsun oysa sen neyi başaramazsın ki. gözlerine bitiyorum haberin olsun.
ne zaman hayal dünyandan çıkacaksın?
yetmedimi hayal kırıklıkların?

--spoiler--
hayat sen ne çabuk harcadın beni
--spoiler--
Şimdi şimdi anlıyorum rüyamda bana ed gein'in neden hayatın boka batıyor dediğini.
hey ben, kendine gel.
tamda şiirin dediği gibi herkez seni yanlış tanıyor. bitmeyen işler yüzünden değil ama. bunda payın çok, düşüncesizliğinde. hani çok düşünceliydin sen ne oldu? nasıl da kaçtı bunlar gözünden. az otur aklını başına topla kendine gel. kendin ol. bu kadar rahat olma. sen bu değilsin. o eski soğuk kendini dışlamış kız da değilsin şimdi ki uçarı rahat kızda sen değilsin. ortsını bul. yola devam. beni utandırma. az çeneni tut. gençliğine vermiyorum bunu! bi kenara yazıyorum. affetmiyorum! sana hata yapma payı da tanımıyorum artık. çok dikkatli ol.
tüm sıkıntıları geride bırakıp, sadece allah aşkıyla yaşamak istiyorum. ne dersin? zor değil mi? ya bunca çektiğin sıkıntılar. bunlar zor değil mi?
sevgilinin kıymetini bil. çeneni tut, edebinle otur. ders çalışmayı da erteleyip durma. bu sefer de kalırsan millet k.çıyla gülücek. bak halanın kızı bıdıbıdıya yaz okuluna bile kalmadan bitirdi üniversiteyi. aklını kullan, öptüm.
Ben bu yazıyı moderatore yazıyorum. Sadece aramızda kalması negariptir. Ve ben bunu yaparken herkes okuyomuş gibi yazıyorum. En azından içim boşalıyor.
kendine acı çektirmeyi seviyorsun farkındayım ama yapma. vazgeç şu huylarından. geride kalmış şeylerden korkmaktan vazgeç. kendinden korkmaktan da...
birden fark ettim uzun zamandır taşıdığım yükleri...
tanımadığım yüzleri saydım, tanıdığım insanların içindeki.
i am awesome.
Vay arkadaş bu kadar kısa sürede toparlanacağımı hiç düşünemiyordum.
Emeği geçen arkadaşlara sonsuz teşekkürler.
Hadi bakalım kaldığımız yerden devam.
yolda gördün o'nu güneş gözlüğünü taktın ve saklandığını sandın, tipik bir devekuşu vakasıydın oysaki.
daha çok yolun var kara çocuk. henüz en baştasın. ne insanları tanımakta ustasın, ne de yorumlamakta. sırtını dayadığın anda bıçaklanmayı alışkanlık haline getirdin. elbet kalacak birileri yanında. elbet sırtını vereceğin birileri olacak. hiç olmadı eller üzerinde götürür en sonda 4 kişi. hiç gezmediğin kadar gezersin imamın kayığında.

acı da senin, mutluluk da.
polyanna gibi ol bakayım. uslu çocuk ol dediklerime uy. aferin sana.
mal mal izleyip kendi dünyamda takılıyorum. sanki ben bir cinim. ben herkesi görebiliyorum fakat kimse beni göremiyor. aslında cin olmanın eğlenceli olacağını düşünürdüm. oh ne güzel derdim. şimdi tekrar düşündüm de hiç hoş değil. özellikle benim şu durumumdaki biri için... içler acısı.
hey ben! ''ben bu yazıyı kendime yazdım'' temalı şeylere kendin hakkında yakarmayı kes.